У Житомирі водоканал знизить тиск подачі води по всьому місту

У Житомирі водоканал знизить тиск подачі води по всьому місту

У Житомирі водоканал знизить тиск подачі води по всьому місту

В ніч з 12 на 13 січня комунальне підприємство "Житомирводоканал" знизить тиск подачі води по усьому місту. Цей час підрядна організація планує використати для проведення робіт з приєднання новопрокладеного трубопроводу на вулиці Чуднівській.

Про це Суспільному в коментарі телефоном розповів технічний директор КП "Житомирводоканал" Сергій Єрьомін. За його словами, проведення робіт не повинно вплинути на водопостачання Житомира, але містян вирішили все ж попередити про можливі збої.

"Ми дали оголошення, щоб люди були готові до цього. Зниження тиску по всьому місту можливе з 23.00 12 січня до 6.00 13 січня. Якщо на ранок все ж будуть якісь форс-мажори, то ми до цього готові – в такому разі ми запустимо нову залу, другий насос, який дасть змогу підтримувати потрібний тиск в мережі і забезпечити місто водопостачанням", – каже Сергій Єрьомін.

Роботи з приєднання новопрокладеного трубопроводу на вулиці Чуднівській підрядна організація виконуватиме вночі, тому що в цю пору доби споживання води є меншим.

"Мова йде про переключення з правого колектора на лівий, якщо можна так висловитися, – говорить Сергій Єрьомін. – Бригада зробить переключення, і ми на ранок (13 січня – ред.) будемо продовжувати роботу з відключеною ділянкою колектора. Працюватимемо цілий день, але на водопостачання це не вплине, воно в цей час вже буде відновлене".

Відключення води, зі слів технічного директора "Житомирводоканалу", в місті найближчим часом не плануються, але роботи з прокладання нової мережі проводяться щоденно.

Читайте також

  • У Житомирі за 5 мільйонів гривень збудували каналізаційну насосну станцію – гроші дали інвестори.
  • У Житомирі планують підвищити тариф на воду у 2022 році.
  • У Житомирі з січня 2021 року підвищать ціну на воду.
  • У Житомирі за гроші Світового банку реконструюють очисні споруди.
  • У Житомирі для реконструкції водогону задіювали 6 бригад водоканалу.
На початок