Організатори Leopolis Jazz готуються до ювілейного фестивалю у 2021 році

Організатори Leopolis Jazz готуються до ювілейного фестивалю у 2021 році

Організатори Leopolis Jazz готуються до ювілейного фестивалю у 2021 році Facebook Leopolis Jazz Fest

10-й Leopolis Jazz Fest, який не відбувся у 2020 році, планують провести у Львові наприкінці червня 2021 року. Про це у коментарі Суспільному повідомила ведуча фестивалю Марта Більська.

За словами Марти Більської, поки остаточно невідомо чи вдасться провести фестиваль упродовж 24-28 червня через карантинні обмеження. Попри те зараз триває підготовка.

"Наразі може йти мова лише про те, що він відбудеться. Робота над підготовкою триває. Найімовірніше на Leopolis Jazz Fest будуть зірки, які були заявлені минулоріч", — розповідає ведуча Марта Більська.

У 2020 році хедлайнерами фестивалю мали стати знаменитий американський саксофоніст Камасі Вашингтон, ізраїльський контрабасист Авішай Коен, французький акордеоніст Рішар Гальяно та інші.

Як повідомила Суспільному виконавча директорка Leopolis Jazz Fest Наталя Горбачевська, із виконавцями перепідписали контракти. А остаточне рішення щодо проведення фестивалю прийматимуть у березні-квітні.

Зараз організатори готові до використання нових локацій для проведення подій окрім сцени Рознера у парку культури, площі Ринок та площі перед палацом Потоцьких.

Нагадаємо, у 2021 році мав би відбутися 11 Leopolis Jazz Fest, проте через у 2020 році фестиваль не відбувся.

Читайте також

У Львові відбувся фестиваль ХХ Jazz Bez

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше