80% японців виступили за скасування або перенесення Олімпіади в Токіо - опитування

80% японців виступили за скасування або перенесення Олімпіади в Токіо - опитування

80% японців виступили за скасування або перенесення Олімпіади в Токіо - опитування АР

Все через ймовірне поширення коронавірусу.

Згідно з результатами опитування, приблизно 80% жителів Японії виступають за скасування або перенесення Літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо. Про це повідомило японське видання Kyodo News.

Опитування було проведено на замовлення власне японського новинного агентства.

Читайте також: "Немає жодних гарантій, що вона відбудеться". Дік Паунд - про Олімпіаду-2020 у Токіо

Згідно з результатами дослідження, 35.3% японців хочуть скасування Олімпіади, в той час як 44.8% респондентів заявили, що Ігри повинні бути знову перенесені.

Рівень схвалення японцями діяльності уряду Йосіхіде Суги знизився на 9 пунктів до 41,3% в порівнянні з результатами грудневого опитування. Рівень несхвалення склав 42,8%.

Опитування також показало, що 68.3% респондентів незадоволені заходами, прийнятими урядом у зв'язку з коронавірусом. Близько 79% заявили, що рішення уряду оголосити надзвичайний стан в Токіо ухвалили занадто пізно.

Читайте також: Перенесення Літної Олімпіади в Токіо коштувало 2.8 млрд доларів

Як проводили опитування

Опитування охопило 715 випадково вибраних домогосподарств з правом голосу і 1 274 номерів мобільних телефонів. Відповіді дали 521 і 520 осіб відповідно.

Читайте також: Віцепрезидент МОК: Олімпіада в Токіо відбудеться незалежно від коронавірусу

Що відомо

  • Спочатку літні Олімпійські ігри в Токіо повинні були відбутися з 24-го липня по 9-е серпня 2020-го року. Але через пандемію коронавірусу змагання були перенесені на рік і тепер пройдуть з 23-го липня по 8-е серпня 2021-го року. При цьому назва Ігор "Токіо-2020" збережена.
  • Раніше стало відомо, що Японія допустить "велику кількість" глядачів на Олімпіаду в Токіо.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс