Японія допустить "велику кількість" глядачів на Олімпіаду в Токіо

Японія допустить "велику кількість" глядачів на Олімпіаду в Токіо

ЗМІ
Японія допустить "велику кількість" глядачів на Олімпіаду в Токіо AP

Кількість людей, яких можуть впустити, не уточнюється.

Японія прагне дозволити "великомасштабній" кількості іноземних гостей відвідати Олімпійські ігри в Токіо в 2021-му році без обов'язкової вакцинації від коронавірусу або карантину. Про це повідомила газета Nikkei Business daily.

Однак, за інформацією видання, існує умова, що іноземці, які прибудуть до Японії, муситимуть надати негативні результати тестів на COVID-19 і завантажать додатки для відстеження пересувань.

У матеріалі, в якому не вказано джерело інформації та не вказано, скільки відвідувачів буде дозволено, також говориться, що Японія не обмежуватиме туристів у використанні систем громадського транспорту.

Читайте також: Учасників Олімпіади-2020 у Токіо вакцинуватимуть від коронавірусу - МОК

У відповідності з поточними обмеженнями, введеними для стримування поширення коронавірусу, туристи, які прибувають до Японії, повинні самоізолюватись протягом 14 днів, а також завантажити додатки для відстеження контактів із жителями Японії.

Наразі відомо, що організатори перенесеної Літньої Олімпіади продали майже один мільйон квитків закордоном та 4,5 млн у Японії.

Раніше Міжнародний олімпійський комітет підтвердив, що кількість спортсменів, які братимуть участь у перенесених Іграх, не скорочуватимуть. Очікується, що до столиці Японії прибуде більше 11 000 спортсменів і ще тисячі прилетять на Паралімпійські ігри.

План по вирішенню великої кількості іноземних гостей підкреслить обіцянку прем'єр-міністра Есіхіде суги оживити постраждалу економіку Японії за рахунок розвитку туризму - стовпи економічних заходів країни, також підтримуваних його попередником.

Читайте також: США та Великобританія звинуватили Росію в підготовці кібератаки на Олімпіаду-2020

Японії вдалося уникнути великої кількості інфекцій і смертей від вірусу, що спостерігається в Європі і США, але з наближенням холодного сезону в країні за останні тижні зареєстрована рекордна кількість щоденних випадків зараження.

Що відомо

  • За весь час пандемії коронавірусу в Японії зафіксували 150 976 випадків захворювання. За останню добу в країні виявили 2 014 нових заражених на коронавірус. Померло 2 109 людей. За цими показниками Японія знаходиться далеко позаду тих країн, де зафіксована найбільша кількість хворих на COVID-19.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartГімнастика