"Немає жодних гарантій, що вона відбудеться". Дік Паунд - про Олімпіаду-2020 у Токіо

"Немає жодних гарантій, що вона відбудеться". Дік Паунд - про Олімпіаду-2020 у Токіо

"Немає жодних гарантій, що вона відбудеться". Дік Паунд - про Олімпіаду-2020 у Токіо AP

Що буде з Олімпійськими іграми.

Член Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Дік Паунд розповів, що він думає про проведення майбутніх Олімпійським ігор-2020 у Токіо. Про це повідомив ВВС.

Читайте також: "Як буде вакцина в Україні, будемо вакцинувати спортсменів". Міністр спорту - про Олімпіаду-2020

Це сталося після того, як організатори заявили, що будуть готові до проведення перенесених Ігор, незважаючи на те, що в Токіо оголосили надзвичайний стан через COVID-19.

Паунд сказав, що досі немає жодних гарантій в тому, чи пройдуть перенесені Ігри в 2021-му році.

"Я не можу бути впевненим в тому, що вони [Олімпійські ігри-2020] відбудуться, оскільки спалахи коронавірусу можуть тривати й надалі", - заявив Паунд.

Паунд додав, що учасники повинні бути першими в списку пріоритетів, коли йдеться про вакцинацію. Також Дік запропонував організаторам зробити для спортсменів обов'язкову умову для в'їзду до Японії - вакцинацію від коронавірусу.

Раніше стало відомо, що Японія прагне дозволити "великомасштабній" кількості іноземних гостей відвідати Олімпійські ігри в Токіо в 2021-му році без обов'язкової вакцинації від коронавірусу або карантину.

Також Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах заявив, що учасники літніх Олімпійських ігор в Токіо будуть провакциновані, коли з'явиться вакцина від коронавірусу.

Читайте також: Віцепрезидент МОК: Олімпіада в Токіо відбудеться незалежно від коронавірусу

Що відомо

  • Спочатку літні Олімпійські ігри в Токіо повинні були відбутися з 24-го липня по 9-е серпня 2020-го року. Але через пандемію коронавірусу змагання були перенесені на рік і тепер пройдуть з 23-го липня по 8-е серпня 2021-го року. При цьому назва Ігор "Токіо-2020" збережена.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс