Скільки заробляють на Рівненщині нові голови двох райрад та що мали попередники

Скільки заробляють на Рівненщині нові голови двох райрад та що мали попередники

Ексклюзивно
Скільки заробляють на Рівненщині нові голови двох райрад та що мали попередники

На Рівненщині з початку року замість шістнадцяти районів – чотири. У кожному новоствореному районі обрали нового голову райради. Тепер їм підпорядковується значно більша громада, ніж попередникам.

Суспільне поцікавилося, чи змінилася заробітна плата в очільників нових районів та скільки заробляли їхні попередники. Раніше ми повідомляли про заробітки голови Рівненської райради. Згодом відповідь дали з Сарненської та Дубенської райрад.

З початку року на Рівненщині діють Рівненська, Дубенська, Вараська та Сарненська райради. Суспільне надіслало їм інформаційні запити, де запитали:

  • який посадовий оклад в голови райради?
  • чи отримує він надбавки, доплати, премії, матеріальну допомогу і якщо так, то скільки;
  • яким був розмір посадового окладу, заробітної плати, надбавок, доплат, премій та матеріальної допомоги у попереднього очільника району.

Скільки заробляє голова Сарненської райради й що мав попередник

Посадовий оклад голови Сарненської райради восьмого скликання становить 15 тисяч гривень, йдеться у відповіді на інформаційний запит, надісланій за підписом голови райради Ярослава Яковчука. 700 гривень йому доплачують за 5-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, 30% від окладу надбавка за вислугу, з урахуванням доплати за ранг (за нашими розрахунками, це 4710 гривень).

Ярослав Яковчук отримує надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням інших надбавок – за нашими підрахунками, це 10 205 гривень.

Голова Сарненської райради отримав премію у грудні 2020 року за фактично відпрацьований час у розмірі 100% його посадового окладу, тобто 15 тисяч гривень. Без її урахування заробіток голови Сарненської райради становить 30 615 гривень щомісяця.

Попередник Ярослава Яковчука, голова райради сьомого скликання, мав посадовий оклад у розмірі 15 тисяч гривень, 700 гривень за 5-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, 15% від окладу надбавка за вислугу, з урахуванням доплати за ранг (за нашими розрахунками це 2250 гривень) та надбавку у розмірі 50% від окладу з урахуванням інших надбавок за особливий характер роботи це ще 8975 гривень. Загалом виходить 26 925 гривень щомісяця.

Щорічно попередній очільник Сарненської райради отримував матеріальну допомогу та допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної зарплати, а також премії у розмірі середньомісячної зарплати до державних та професійних свят – День Конституції, День Незалежності, у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці, – повідомили у райраді.

Заробітки нинішнього і попереднього голови Дубенської райради

Посадовий оклад голови Дубенської райради восьмого скликання 15 тисяч гривень, зазначено у відповіді на інформаційний запит Суспільного. Голові райради Віктору Ковальову присвоєний 6-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, за що передбачена доплата в 650 гривень. 10% від окладу він отримує як надбавку за стаж держслужби (за нашими розрахунками, це 1565 гривень), а 50% від цієї суми – надбавка за особливий характер роботи й інтенсивність праці (це, за нашими підрахунками, ще 8 607,5 гривень). Загалом виходить 25 822,5 гривні щомісяця.

Віктору Ковальову призначили також преміювання розміром у 100% від посадового окладу протягом усього 2021 року це ще 15 тисяч гривень.

Його попередник, згідно з інформацією, надісланою у відповіді на запит, до червня 2020-го мав оклад в 14 тисяч, опісля 15 тисяч гривень. Йому було присвоєно 5-й ранг посадовця органу місцевого самоврядування, доплата за це 700 гривень.

25% від окладу надбавка за стаж держслужби, з урахуванням доплати за ранг (за нашими розрахунками, це 3925 гривень) та надбавку у розмірі 50% від окладу з урахуванням інших надбавок за особливий характер роботи та інтенсивність праці це ще 9812,5 гривень. Загалом виходить 29 437,5 гривень щомісяця.

Окрім того, впродовж усього 2020-го року очільник райради отримував премію розміром у 100% від посадового окладу.

Що відомо

  • Суспільне публікувало, скільки заробляє голова новоствореної Рівненської райради на Рівненщині.
  • Як ми повідомляли раніше, зарплата міського голови Рівного з усіма надбавками складає близько 30 тисяч гривень.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди