Доплати, премії, надбавки: скільки заробляє голова новоствореної райради на Рівненщині

Доплати, премії, надбавки: скільки заробляє голова новоствореної райради на Рівненщині

Ексклюзивно
Доплати, премії, надбавки: скільки заробляє голова новоствореної райради на Рівненщині колаж: Суспільне/google-maps

З 2021-го року Рівненщина територіально поділена на чотири райони. У кожному свій голова райради, який має у підпорядкуванні значно більшу громаду, ніж попередники. Як змінилася заробітна плата в новообраних очільників та скільки заробляли попередники, Суспільне поцікавилося у кожній райраді. Відповідь поки отримали лише з найбільшої райради Рівненської.

У результаті реформи децентралізації в Україні з 490 старих утворили 136 нових районів. На Рівненщини замість 16 4 райони. Суспільне запитало у Рівненській, Дубенській Вараській та Сарненській райрадах:

  • який посадовий оклад в голови райради?
  • чи отримує він надбавки, доплати, премії, матеріальну допомогу і якщо так, то скільки;
  • яким був розмір посадового окладу, заробітної плати, надбавок, доплат, премій та матеріальної допомоги у попереднього очільника району.

Відповідь на інформаційні запити, надіслані 21 грудня, редакція отримала від Рівненської районної ради. Вона надійшла 28 грудня. За законом, відповісти на запити мають упродовж п'яти робочих днів.

Посадовий оклад голови Рівненської райради восьмого скликання становить 15 тисяч гривень, йдеться документі, надісланому за підписом голови райради Василя Тимощука. 700 гривень йому доплачують за 5-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, 20% від окладу надбавка за вислугу, з урахуванням доплати за ранг – це 3140 гривень.

Василь Тимощук отримує також премію у розмірі 200% від окладу та надбавку за високі досягнення у праці – 50%, це 9420. Загалом заробіток голови Рівненської райради становить 58 260 гривень щомісяця.

Крім того, протягом року Василю Тимощуку передбачена матеріальна допомога та допомога для оздоровлення в розмірі середньомісячної зарплати, а також премія у розмірі місячного посадового окладу до державних та професійних свят.

Попередник Василя Тимощука, голова райради сьомого скликання, отримував 55 822,50 гривень щомісяця. Туди входили 15 тисяч посадового окладу, доплата за 6-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, 10% від окладу надбавка за вислугу, премія у розмірі 200% від окладу та надбавка за високі досягнення у праці – 50%.

"Протягом року голові ради проводилася виплата: матеріальної допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки один раз в рік в розмірі середньомісячної заробітної плати; матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань один раз в рік в розмірі середньомісячної заробітної плати; преміювання у розмірі місячного посадового окладу до державних та професійних свят, ювілейних дат за рахунок фонду преміювання та економії фонду оплати праці", – йдеться у відповіді на інформаційний запит.

Зарплата голови райрадиСуспільне Рівне

Суспільне опублікує відповіді на інформаційні запити від інших районних рад, коли ті надійдуть на адресу редакції.

Як ми повідомляли раніше, зарплата міського голови Рівного з усіма надбавками складає близько 30 тисяч гривень.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди