Королеві Єлизаветі II та її чоловіку зробили щеплення від COVID-19

Королеві Єлизаветі II та її чоловіку зробили щеплення від COVID-19

Королеві Єлизаветі II та її чоловіку зробили щеплення від COVID-19
AP

Королева Великої Британії Єлизавета II та її чоловік герцог Единбурзький Філіп прищепилися від коронавірусу. Подружжя вирішило повідомили про це суспільство, аби уникнути подальших спекуляцій навколо вакцинації.

Як повідомляє ВВС із посиланням на пресслужбу Букінгемського палацу, щеплення королівській родині зробив домашній лікар у Віндзорському замку. Проте не вказано, препаратом якої компанії вакцинували королівське подружжя. До сьогоднішнього дня в Британії використовували дві вакцини від COVID-19 — американської компанії Pfizer і британсько-шведської компанії AstraZeneca. За даними джерела видання, королева вирішила поінформувати про щеплення, щоб запобігти подальшим спекуляціям навколо вакцинації.

Зазначається що королева Єлизавета II (94 роки) та принц Філіп (99 років) — серед приблизно 1,5 мільйона людей у Британії, які до цього часу отримали принаймні одну дозу вакцини від коронавірусу. Люди у віці старше 80 років у Британії належать до пріоритетної групи — їм першими роблять щеплення від COVID-19.

Що відомо

  • Прем'єр Великої Британії Борис Джонсон 9 січня заявив про безпрецедентне за весь час пандемії коронавірусу навантаженням на лікарні країни.
  • Раніше Джонсон анонсував введення з 5 січня нового національного локдауну в Англії через стрімке поширення коронавірусу.
  • Велика Британія розпочала вакцинацію від COVID-19 вакциною від компанії Pfizer/BioNTech. Першою її отримала 90-річна жінка.
  • 4 січня уряд Великої Британії першим у світі розпочав масову вакцинацію населення від COVID-19 препаратом, розробленим спільно компанією AstraZeneca та Оксфордським університетом.
  • 8 січня Агентство з регулювання лікарських засобів і медичних товарів Великої Британії схвалило використання вакцини від COVID-19 від компанії Moderna. Це вже третій препарат, дозволений до використання в країні.
  • Королева Британії Єлизавета II з чоловіком Філіппом зустріли Різдво окремо від решти королівської родини через пандемію коронавірусу.
На початок