Учасників Олімпіади-2020 у Токіо вакцинуватимуть від коронавірусу - МОК

Учасників Олімпіади-2020 у Токіо вакцинуватимуть від коронавірусу - МОК

Учасників Олімпіади-2020 у Токіо вакцинуватимуть від коронавірусу - МОК АР

Проте це відбудеться лише за умови того, що з'явиться вакцина.

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах заявив, що учасники літніх Олімпійських ігор в Токіо будуть провакциновані, коли з'явиться вакцина від коронавірусу. Про це повідомляє видання thehindu.com.

Читайте також: Віцепрезидент МОК: Олімпіада в Токіо відбудеться незалежно від коронавірусу

Це питання обговорювалося під час зустрічі Баха з прем'єр-міністром Японії Йосіхіде Суґою.

"З поваги до японців, а також з метою захистити японців, МОК зробить усе залежне від себе, щоб якомога більше людей - спортсменів та учасників Олімпіади, які прибуть на Ігри - були провакциновані, якщо до того часу буде доступною вакцина. Це дозволяє нам бути упененими, що змагання наступного року пройдуть з глядачами і вони будуть у безпеці", - зазначив Бах.

Минулого тижня американська фармацевтична компанія Pfizer Inc. повідомила про те, що незабаром зможе представити вакцину від COVID-19, яка може значно допомогти МОК і місцевим організаторам у проведенні Олімпійських ігор.

Зараз Японія посідає 50-е місце в світі за кількістю хворих на коронавірус. За час пандемії там виявили 119 тис. хворих. Одужало майже 92 тис., померло - 1874 людини.

Читайте також: США та Великобританія звинуватили Росію в підготовці кібератаки на Олімпіаду-2020

Що відомо

  • Спочатку літні Олімпійські ігри в Токіо повинні були відбутися з 24-го липня по 9-е серпня 2020-го року.
  • Через пандемію коронавірусу змагання були перенесені на рік і тепер пройдуть з 23-го липня по 8-е серпня 2021-го року. При цьому назва Ігор "Токіо-2020" збережено.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика