В аеропорту Брюсселя стався хаос через додаткові "коронавірусні" перевірки

В аеропорту Брюсселя стався хаос через додаткові "коронавірусні" перевірки

В аеропорту Брюсселя стався хаос через додаткові "коронавірусні" перевірки
. The Brussels Time

Додаткові перевірки документів та коронавірусне тестування в аеропорту Брюсселя спричинили величезні черги й викликали паніку серед пасажирів.

Про це повідомляє видання The Brussels Time.

Внаслідок посилених перевірок документів, запроваджених через пандемію COVID-19, в одному з найбільших аеропортів Європи утворилися "затори" з пасажирів, що не могли потрапити на свої рейси.

Пасажири почали висловлювати своє невдоволення ситуацією, адже тривале стояння в тісних чергах значно підвищує ризик зараження COVID-19, а саме на заваді цьому мали б стояти запроваджені додаткові заходи безпеки в аеропорту.

"Система попереднього бронювання часу тестування була скасована, тож довелося чекати у дуже довгій черзі, навіть попри призначення на певну годину", – розповів один з пасажирів.

Хаос в аеропорту Брюсселя триває вже кілька днів. Найбільше проблем викликає система організації тестування, яке здійснюється безпосередньо в аеропорті. Тести є безоплатними для пасажирів, які мають сертифікат медичного страхування Бельгії. Люди, які не мають такого медичного страхування, повинні сплатити за тест суму у 46,81 євро, при цьому результатів доведеться чекати від 48 до 72 годин.

За інформацією "The Brussels Times", протягом вихідних в аеропорт Брюсселя прибули близько 40 000 авіапасажирів, причому більшість з них повернулися з так званих "червоних зон", де рівень захворюваності є вищим, ніж у Бельгії.

Що відомо

  • Міжнародний аеропорт імені Леонардо да Вінчі у Римі став першим летовищем світу, яке отримало п'ять зірок нового світового рейтингу за рівнем готовності до коронавірусу.
  • Міжнародний аеропорт "Ташкент" імені Іслама Карімова почав використовувати правильну транслітерацію назви столиці України латиницею – Kyiv замість Kiev.
  • У міжнародному аеропорту "Київ" імені Сікорського пасажири зможуть пройти ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19.
На початок