У Франківську студенти-іноземці досліджували вплив коронавірусу на емоційний стан

У Франківську студенти-іноземці досліджували вплив коронавірусу на емоційний стан

У Франківську студенти-іноземці досліджували вплив коронавірусу на емоційний стан
. АР

Іноземні студенти Івано-Франківського національного медичного університету на міжнародній конференції молодих науковців Annual Young Medical Scientists Conference 2020 (AYMSConf-2020) представили дослідження емоційного стану студентів-медиків, на який міг вплинути COVID-19. Про це Суспільному Карпати розповіла асистентка кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Ірина Ромаш.

Дослідження тривало близько пів року, але воно не є завершеним. Основну інформацію дослідники отримували, опитуючи респондентів через Google форму.

За словами Ірини Ромаш, прокрастинація властива всім віковим категоріям, але згідно з науковими даними, найбільше поширюється серед безробітних, самотніх і студентів.

"Дослідження - це спільна робота кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та кафедри психіатрії, наркології та медичної психології університету. Під впливом пандемії відкладання своїх справ на майбутнє посилилося, збільшилася тривога, напруженість та з'явилися симптоми депресії", - розповіла Ірина Ромаш.

За її словами, студенти-медики, яких обстежили, мають прокрастинацію ситуативного характеру.

"Перше завдання нашої роботи було дослідити вимушене дистанційне навчання", - каже Ромаш.

Дослідження студентів-іноземців відзначили на конференції на базі Національного медичного університету імені О. Богомольця. Робота зайняла друге місце.

"Також наше дослідження висвітлили у статті міжнародного фахового видання "Mental Health: Global Challenges Journal", - каже Ірина Ромаш.

На початок