Артем Радіонов з Сумщини став тренером року

Артем Радіонов з Сумщини став тренером року

Артем Радіонов з Сумщини став тренером року
Суспільне Суми

Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу втретє називало найкращого тренера в аматорському футболі України. Цього року таким став Артем Радіонов з Сумщини.

Артем Радіонов у футболі - понад 20 років. Нині він - головний тренер команди "Вікторія" з Миколаївки Білопільського району. Таку відзнаку отримав уперше.

“Це заслуга всього колективу. Починаючи з президента і закінчуючи тими людьми, які готують у нас поля та годують наших футболістів. І, звичайно, хлопці. Перш за все – це команда, яка заробила цю нагороду для нашого клубу”, - сказав він.

Виборов її серед 5-ти номінантів. За що її присудили, розповів прес-аташе Всеукраїнського об'єднання тренерів з футболу, яка запровадила відзнаку, Артур Валерко.

“Артем Радіонов продемонстрував стійкий прогрес у своїй роботі. Ще минулого сезону Об’єднання відзначило його спеціальною відзнакою за плідну багаторічну працю в аматорському футболі. А у минулому сезоні він видав просто ударне досягнення, адже “Вікторія” стала чемпіоном України серед аматорів, повторивши своє високе досягнення, і дійшла до фіналу кубку України серед аматорів”, - сказав він.

Про нинішній чемпіонат Валерко сказав: “У першому півріччі вони підтвердили свій клас без жодної поразки, будучи лідером чемпіонату. Все це дозволяє говорити, що на сьогодні “Вікторія” є грандом аматорського футболу, а Артем Радіонов - найкращим тренером цих змагань”.

Наразі “Вікторія” з 31 очком посідає перше місце у другій групі чемпіонату України з футболу серед команд аматорів. У сезоні 2020-2021 команда святкувала десять перемог у одинадцяти матчах, зігравши в гостях внічию з командою “ЛНЗ-Лебедин”.

В аматорському кубку миколаївці вийшли у півфінал, перемігши земляків з глухівського “Велетня” та футбольний клуб “Вовчанськ” з Харківщини. У кубку України припинили боротьбу за трофей в 1/16-тій фіналу, програвши (1:3) представнику “Прем’єр-ліги” - футбольному клубу “Маріуполь”.

Нині “Вікторія” проходить атестацію в професіонали.

“Наразі футбольний клуб “Вікторія” проходить атестацію для участі у змаганнях другої ліги. – І це значить? – Напевно, ми будемо йти до другої ліги”, - сказав Радіонов.

Читайте також

  • Юна сумчанка Єлизавета Довгопол виграла тенісний турнір у столиці.
  • У Сумах відбувся волейбольний турнір "Король та королева корту".
  • Сумчани взяли участь у чемпіонаті України з біатлону: здобули 5 нагород.
На початок