Юна сумчанка Єлизавета Довгопол виграла тенісний турнір у столиці

. Instagram: elizavetadovgopol

Турнір другої категорії федерації тенісу України "Груднева Арена МТА" серед спортсменів до 12-ти років відбувся у Киїєві 26-28-го грудня. Сумчанка Єлизавета Довгопол здобула перше місце.

Учать у турнірі серед дівчат взяли 30 спортсменок з Києва, Київської області, Одеси, Луцьку, Черкас, Львова, Житомира, Харкова та Сум.

Дві спортсменки представляли Суми на цьому турнірі. Це Катерина Соловей та Єлизавета Довгопол.

Катерина у першому колі перемогла киянку Єву Дузь, а поступилась одеситці Поліні Скляр.

Єлизавета Довгопол здолала Варвару Єгорову з Києва, Мирославу Ярошенко з Житомира, у чвертьфіналі обіграла киянку Анну Бурчак, у півфіналі перемогла Ніку Верстюк з Києва, а у фіналі святкувала перемогу над киянкою Марію Прищепою і здобула перше місце.

Тенісна академія

• 28-го червня Єлизавета Довгопол виборола "золото" чемпіонату Сум у категорії "мікст" в парі з Матвієм Лемішком.
  • 26-го липня вона стала переможницею регіонального турніру Федерації тенісу України. У змаганнях брали участь спортсмени до 10 років.