"Коментарі Ломаченка такі ж тупі, як і в Уайлдера". Боб Арум - про інтерв'ю Василя Ломаченка

"Коментарі Ломаченка такі ж тупі, як і в Уайлдера". Боб Арум - про інтерв'ю Василя Ломаченка

"Коментарі Ломаченка такі ж тупі, як і в Уайлдера". Боб Арум - про інтерв'ю Василя Ломаченка AP

Промоутер українця різко розкритикував його.

Засновник Top Rank Promotions та промоутер Василя Ломаченка (14-2, 10 КО) Боб Арум прокоментував слова українського боксера про поразку Теофімо Лопесу (16-0, 12 КО). Про це він розповів у інтерв'ю iFL.TV.

За його словами, репліки Ломаченка можна порівняти зі словами Деонтея Уайлдера про поразку від Тайсона Ф'юрі.

"Коментарі Ломаченко такі ж тупі, як і ті, які давав Уайлдер з приводу поразки Тайсону Ф'юрі. Мовляв, Ф'юрі чимось набив рукавички, а його власний кут отруїв йому воду. Це смішно", - заявив Арум.

Також промоутер порівняв слова Ломаченка з тим, що говорить "президент США".

"Проблема всіх зараз полягає в тому, що коли президент США несе нісенітницю кожен раз, коли відкриває рот, і зазвичай в цих словах немає ні краплі правди, всім здається, що у них є ліцензія на винахід власних конспірологічних теорій", - додав промоутер.

Боб Арум згадав слова Василя Ломаченка про суддів і про їхню необ'єктивність.

"Можливо, у випадку з Ломаченком, Джулі Ледерман, яка є дуже чесною людиною, помилилася, віддавши йому тільки один раунд. Але всі судді були авторитетними людьми. Я думаю, що всі, хто дивилися цей бій, як би вони не порахували - 7-5, 8-4 або навіть 9-3 - розуміли, що Лопес однозначно переміг".

"Коментарі Ломаченка такі ж тупі, як і в Уайлдера". Боб Арум - про інтерв'ю Василя Ломаченкалдера". Боб Арум - про інтерв'ю Василя Ломаченкато він насправді". Теофімо Лопес - про інтерв'ю Василя Ломаченка

"Тому, я вважаю, що ці коментарі були абсолютно недоречними. Коли я поговорю з Ломаченко, то скажу йому це", - резюмував засновник Top Rank Promotions.

Раніше Василь Ломаченко дав розгорнуте інтерв'ю YouTube-каналу Lomus official після бою з Теофімо Лопесом та операції на плечі.

Ломаченко відповів на питання про реванш із Теофімо Лопесом, про травму американця та про своє відновлення. Також Василь розповів про те, чи спілкувався зі своїм промоутером післю бою з Лопесом та про суддівство в тому бою.

Читайте також: "Реванш із Лопесом поставить крапку в моїй кар'єрі". Інтерв'ю Василя Ломаченка

Що відомо про бій Ломаченко - Лопес

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс