"Я очікував більшого від Ломи, це базовий рівень". Що сказав Лопес після перемоги над українцем

"Я очікував більшого від Ломи, це базовий рівень". Що сказав Лопес після перемоги над українцем

"Я очікував більшого від Ломи, це базовий рівень". Що сказав Лопес після перемоги над українцем Mikey Williams / Top Rank

За словами абсолютного чемпіона світу, реваншу не буде.

Теофімо Лопес - наймолодший абсолютний чемпіон світу в історії боксу. Перемогу над Василем Ломаченком та усі пояси в легкій вазі американець здобув у 23 роки.

Лопес переміг Ломаченка після 12-раундового бою, усі три судді віддали перевагу саме американському атлету. Він активніше атакував, а в дванадцятому раунді встановив рекорд серед суперників Ломаченка за кількістю точних ударів.

І незважаючи на слова Василя Ломаченка про те, що він не згоден з рішенням суддів, Теофімо Лопес вважає свою перемогу більш ніж справедливою.

Після бою Теофімо Лопес дав пресконференцію, на якій не обійшлося без яскравих фраз американця. Суспільне Спорт відібрало найцікавіші заяви Лопеса після бою:

  • Про комунікацію з Ломаченком після бою

"Чи сказав Ломаченко щось мені після бою? Ні, взагалі. Я підійшов до його батька, Папаченка, сказав йому: "Чудовий боєць, чудова робота. Дякую за бій". І я сказав Ломаченкові: "Вибач, загалом мені шкода, але ми зробили роботу. Я знаю, що виграв". Він лише розсміявся - але це його рішення".

  • Про результат бою

"Я очікував більшого від Ломаченка. Це був базовий рівень. Можливо, на нього вплинула 14-місячна пауза між боями. Але я не бився 7 місяців - тож чому це має впливати?

Я бився з боксером, якого люди називають найкращим в P4PНезалежно від вагової категорії, і перебоксував його. Я виграв усі раунди, принаймні, більшість з них. Василь Ломаченко бився як справжній чемпіон, виклався: він знав, що робить. Але його час закінчився, як я і казав".

Лопес проти ЛомаченкаAl Powers / ESPN

Лопес проти Ломаченка

  • Про можливий реванш

"Реванш? Для чого? Я побив його - зробив, усе, що було потрібно. І якщо буде ще один бій, я зроблю це знову. У контракті не так просто не було опції реваншу. Тепер бій закінчився, я можу говорити: вони не дали мені опції реваншу не просто так. Дали контракт, де було написано: ось що чекає на тебе далі у разі програшу. Передбачали, що я програю. І це о'кей. а тепер вони мають пережувати усе це. А для нас час рухатися далі".

  • Про тактику на бій та пасивність Ломаченка на старті

"Мене не здивувало те, що Лома не атакував на початку бою. Я помітив, що він намагався вирішити усе в останніх раундах. Думав, що я втомлюся, він думав, що це спрацює. Тепер він знатиме.

Він намагався затягнути мене "у глибоку воду", а затягнув його туди я: дозволив йому почуватися комфортно, але також вимотував його. І наприкінці почав розуміти: він втомлюється. Я завжди дивлюся на суперника під час перерв між раундами, щоб зрозуміти, як він себе поводить. Тут я помітив - Ломаченко робить великі глибокі вдихи. Якби було потрібно, у мене було і друге, і третє дихання. Але загалом я був на два кроки попереду Ломаченка - це те, що дозволило мені виграти".

Підбірка найкращих ударів Лопеса проти Ломаченка: відео

Що означає цей результат бою

  • Василь Ломаченко програв усі свої чемпіонські пояси, а Теофімо Лопес тепер - абсолютний чемпіон світу у легкій вазі.
  • Ломаченко програв другий бій у кар'єрі, у нього 14 перемог та 2 поразки. Вдруге Василь програв рішенням суддів.
  • За статистикою ударів Лопес переважав українця, особливо активним він був у дванадцятому раунді.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс