"Реванш із Лопесом поставить крапку в моїй кар'єрі". Інтерв'ю Василя Ломаченка

"Реванш із Лопесом поставить крапку в моїй кар'єрі". Інтерв'ю Василя Ломаченка

"Реванш із Лопесом поставить крапку в моїй кар'єрі". Інтерв'ю Василя Ломаченка Getty images

Що розповів Ломаченко.

Український боксер Василь Ломаченко (14-2, 10 КО) дав розгорнуте інтерв'ю LOMUS official після бою з Теофімо Лопесом (16-0, 12 КО) та операції на плечі.

Ломаченко відповів на питання про реванш із Теофімо Лопесом, про травму американця та про своє відновлення. Також Василь розповів про те, чи спілкувався зі своїм промоутером післю бою з Лопесом.

  • Про поразку від Теофімо Лопеса

"Після бою я сказав так, що не готовий давати відразу коментар по поєдинку, що мені потрібно вдома подивитися його [бій] спокійно, а після цього я можу дати коментар. Але мені здається, що я не програв. Тоді я так сказав. І сьогодні я це говорю - я не програв цей поєдинок. Я разів п'ять переглянув бій", - заявив Ломаченко.

"Реванш із Лопесом поставить крапку в моїй кар'єрі". Інтерв'ю Василя ЛомаченкаAl Powers / ESPN

Василь Ломаченко та Теофімо Лопес / Mikey Williams / Top Rank

  • Про рахунок очок від суддів

"Навіть давайте візьмемо як судді порахували. Навіть якби я в першій половині, з його шести раундів взяв три раунди, ще три раунди, то на записках я б не виграв поєдинок. А про що це говорить? Це не про упередженість каже, а про зарядженість. Судді були заряджені. Там і не пахло тим, щоб судили об'єктивно, як-то чесно. Там не пахло цим. Я не знаю, що це була за гра і чия це була гра, але я точно знаю, що це була чиясь гра. Звісно", - розповів український боксер.

Читайте також: "Не можна поставити 11-1 і сказати, що ти дивився бій". Боб Арум - про оцінки Ломаченка проти Лопеса
  • Про те, як бився з травмою плеча

"Я не міг виходити і боксувати з тієї тактикою, яку ми готували до того, як я травмувався, з травмою виходити з цієї ж тактикою. Це не зовсім доцільно. Тому після того, як я травмувався, ми переграли трошки. Довелося перші шість раундів взяти паузу, зберегтися повноцінно для того, щоб не травмувати ще більше своє плече, і щоб під час поєдинку не відбулося так, що я не можу боксувати", - зазначив Ломаченко.

"Тому ми збереглися перші шість раундів, а після цього включилися. Я вже розумів сам, що програю поєдинок в першій половині. Я розумів, що програю, що мені потрібно включатися, що мені потрібно забирати другу половину".

Читайте також: Ломаченко боксував з Лопесом з травмою, його уже прооперували
"Реванш із Лопесом поставить крапку в моїй кар'єрі". Інтерв'ю Василя Ломаченка

Василь Ломаченко після операції на плечі / Instagram

  • Про те, чи спілкувався зі своїм промоутером Бобом Арумом після бою

"Я після поєдинку здав допінг-тест і ось так от закінчився цей бій. Ми зібрали речі і поїхали додому, до Лос-Анджелеса. Я на наступний день поїхав на операцію, прооперувався", - додав Василь.

  • Про реванш та завершення кар'єри
"Я хотів би реваншу. Я взагалі вважаю, що цей реванш поставить крапку в моїй кар'єрі. Або це стане крапкою в моїй кар'єрі, якщо я програю поєдинок. Чи це буде крапка в моїй кар'єрі, це буде реванш і, відповідно, я забираю всі пояси. Це буде досягнута мета. Тоді я, відповідно, буду рухатися далі", - заявив український боксер.

"Ось якраз цей той поєдинок, коли, я вважаю, що повинен бути реванш. А прийме він його чи ні - думаю, що ні, тому що вони бояться. А бояться тому, що знають, що я боксував із травмою. Якщо я боксував із травмою і так відбоксував, то тепер вони знають, що в наступному поєдинку ніхто не буде чекати, ніхто не буде тягнути", - сказав Ломаченко.

"Вони розуміють, що йому зі мною не можна боксувати. Тому що, знаєш, він забрався на цю гору, йому пощастило, тепер він захоче якомога довше на ній пробути, просидіти. А дати реванш мені, боксувати зі мною - це просто прийти, покласти це все і сказати: "Спасибі, було прикольно". Ось так це називається".

Читайте також: Ломаченко залишиться в легкій вазі та домагатиметься реваншу з Лопесом
"Реванш із Лопесом поставить крапку в моїй кар'єрі". Інтерв'ю Василя ЛомаченкаTop Rank Boxing

Теофімо Лопес та Василь Ломаченко / Mikey Williams / Top Rank

  • Про травму Теофімо Лопеса

"Як це відображається? Який перелом? Він у кінці бою сальто стрибнув. Який перелом? Може він поламав собі палець або ногу, коли сальто стрибнув, а розповідає, що під час бою, навіть до поєдинку?", - сказав Василь.

Читайте також: "Я теж виходив на бій із травмою". Лопес відповів Ломаченку щодо його травми плеча
  • Про знайомство з Лопесами

"Я не пригадаю, який це був поєдинок, але після бою я спускався з рингу і він [Теофімо Лопес-старший] підійшов з сином, сказав, що він теж боксує в моїй ваговій категорії, попросив сфотографувати нас. Абсолютно позитивно. Ми сфотографувалися - це моє перше знайомство з ними було. Це той момент, коли я дізнався, що є Лопеси. Після цього вони почали ту гру, в яку вони зіграли", - розповів Ломаченко.

"Я заходив в ліфт із Борисовичем [психолог Василя Ломаченка Андрій Колосов] і почув як Лопес-старший кричить щось в мою сторону. Я зупинився, розвернувся в його сторону, і він почав говорити про те, що його син мене порве, нокаутує, закінчить мою кар'єру. Він агресивно поводився. Як я зрозумів, він був напідпитку".

"Я йому відповів, що: "Не питання, веди свого сина сюди, ми прямо тут і зараз розберемося". Йому це не сподобалося, і він пішов мені на зустріч, а друзі, які з ним були, вони його притримали. Вони його забрали і завели в ліфт. Ось це була перша ситуація", - резюмував український боксер.

Повне інтерв'ю Василя Ломаченка

Що відомо про бій Ломаченко - Лопес

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс