Творче привітання. Зеленська запустила святковий проєкт "Дивовижна поштівка"

Творче привітання. Зеленська запустила святковий проєкт "Дивовижна поштівка"

Творче привітання. Зеленська запустила святковий проєкт "Дивовижна поштівка" Скріншот

Перша леді України Олена Зеленська ініцюювала створення новорічного проєкту "Дивовижна поштівка", який покликаний популяризувати творчість українських художників та дати можливість українцям привітати одне одного зі святами персональною поштівкою.

"Кожного року українці надсилають безліч онлайн-листівок, щоб привітати одне одного зі святами. Цього року ми вирішили створити свої українські дивовижні поштівки, якими можна привітати найближчих людей і знайомих", – цитує пресслужба Офісу президента Зеленську.

За її словами, для реалізації ідеї українські художники надали 12 своїх картин, присвячених новорічним та різдвяним традиціям українців, кожну з яких "оживили" за допомогою анімації.

Зазначається, що проєкт існує у двох форматах – онлайн та офлайн. Щоб надіслати поштівку діджитал-каналами (через месенджери або соцмережі), потрібно зайти на сайт, обрати варіант, вказати ім’я адресата, написати побажання та відправити. Також можна надіслати звичну друковану поштівку через "Укрпошту". З переліком 28 відділень, залучених до проекту, можна ознайомитися на сайті відомства.

Що відомо

  • Під час новорічних свят на Софійській площі у Києві працюватиме інтерактивна лазерна проєкція "Вітання звідусіль", автором повідомлень на якій може стати кожен, хто забажає.
  • У Київській міській державній адміністрації розповіли про заплановані на Новий рік та Різдво святкові заходи. За словами чиновників, цьогоріч у центрі столиці облаштують три тематичні локації, ковзанки, організують пішохідний маршрут, а також транслюватимуть святкові заходи онлайн.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше