Україна поки не закриватиме авіасполучення з Великою Британією - Криклій

Україна поки не закриватиме авіасполучення з Великою Британією - Криклій

Україна поки не закриватиме авіасполучення з Великою Британією - Криклій
pexels

Україна поки не планує закривати авіасполучення з Великою Британією, але це рішення може змінитися.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі.

"Ми маємо візовий режим з британцями, що вже обмежує кількість пасажирів між нашими країнами. Зараз рейси виконуються переважно для повернення українців з навчання з-за кордону додому на різдвяні канікули", – написав він.

Криклій зазначив, що міністерство моніторитиме ситуацію з COVID-19 у Великій Британії і у разі необхідності змінить це рішення.

Раніше постійний представник Кабміну у Верховній раді Василь Мокан у коментарі Суспільному не виключив, що Кабмін збереться на окреме позачергове засідання з приводу ситуації у Великій Британії, де виявили новий штам коронавірусу.

Що відомо

  • У Великій Британії виявили новий штам коронавірусу, який, за словами прем'єра країни Бориса Джонсона, може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий. Внаслідок цього Європейський Союз проведе термінову кризову зустріч в Брюсселі, щоб обговорити обмеження на транспортне сполучення з Великобританією.
  • Понад 20 країн вже призупинили авіасполучення з Британією через новий штам COVID-19
  • Міністр охорони здоров'я Великої Британії Метью Генкок попередив, що ситуація з новим штамом COVID-19 вийшла з-під контролю через його швидке поширення
  • Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про посилення з 20 грудня карантинних обмежень у Лондоні та на південному сході Англії через сплеск захворювань на COVID-19 та появу нового штаму вірусу.
  • Посольство України у Великій Британії рекомендує громадянам тимчасово утриматися від подорожей до Лондона та південно-східної Англії, через швидке поширення нового штаму.
  • Уряд Ізраїлю вирішив закрити авіасполучення з іншими країнами та тимчасово обмежити в'їзд на свою територію для всіх іноземців після виявлення у Великій Британії нового штаму коронавірусу.
На початок