МЗС просить утриматися від подорожей до Англії через поширення нового штаму коронавірусу

МЗС просить утриматися від подорожей до Англії через поширення нового штаму коронавірусу

МЗС просить утриматися від подорожей до Англії через поширення нового штаму коронавірусу
AP

Міністерство закордонних справ радить громадянам тимчасово утриматися від подорожей до Лондона та південно-східної Англії, через швидке поширення нового штаму коронавірусу.

Про це повідомляється на сайті МЗС.

Українцям, які вже перебувають у районах, найбільше уражених коронавірусом, рекомендують бути обережними, дотримуватися та виконувати вимоги місцевих органів влади.

Також у дипустанові просять відстежувати інформацію на сайті з рекомендаціями для мандрівників.

Читайте також: Новий штам COVID-19. Що про нього відомо

Станом на 21 грудня рішення щодо призупинення авіасполучення з Великою Британією прийняли вже понад 20 країн. Україна поки не оголосила про призупинення авіасполучення з Великобританією.

"З огляду на зазначене, рекомендуємо відстежувати інформацію та поради авіакомпанії, яка має здійснювати ваш рейс, а також служб аеропорту", – йдеться у повідомленні.

У разі виникнення надзвичайних обставин, громадянам рекомендують невідкладно звертатися до посольства України у Великій Британії.

Що відомо

  • У Великій Британії виявили новий штам коронавірусу, який, за словами прем'єр-міністра країни Бориса Джонсона, може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий.
  • Міністр охорони здоров'я Великої Британії Метью Генкок попередив, що ситуація з новим штамом COVID-19 вийшла з-під контролю через його швидке поширення.
  • Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про посилення з 20 грудня карантинних обмежень у Лондоні та на південному сході Англії через сплеск захворювань на COVID-19 та появу нового штаму вірусу.
На початок