Володимир Зеленський заявив, що хоче побудувати в Україні власний Голлівуд

Володимир Зеленський заявив, що хоче побудувати в Україні власний Голлівуд

Володимир Зеленський заявив, що хоче побудувати в Україні власний Голлівуд

Президент України Володимир Зеленський заявив про бажання створити в Україні власний Голлівуд і Діснейленд. Про це 16 грудня 2020 року він розповів в інтерв'ю газеті The New York Times, повну розшифровку якого опублікував Офіс президента.

Зеленський зазначив, що хотів би залучити до України американський бізнес, і висловив готовність допомагати інвесторам, які вкладають гроші в енергетику, фінансовий сектор, сільське господарство, туризм та розважальну сферу.

"Я хотів би побудувати Голлівуд в Україні, я вважаю, що це круто", – заявив президент. За його словами, в європейських країнах є дуже хороші майданчики, зокрема, в Празі та Угорщині. "Україна, повірте мені, багата, щоб тут був такий майданчик", – переконаний він.

Зеленський також додав, що хотів би, щоб в Україні відкрився парк розваг Діснейленд, оскільки далеко не всі громадяни можуть собі дозволити злітати в США або Париж.

Також очільник держави висловився за впровадження безвізового режиму зі США, що дозволило б розвивати туризм. "Щоб наші люди могли спокійно їздити – хоча б ті, які чудово працюють в Україні, Сполучених Штатах і мають спільні компанії, спільні бізнеси. Почати хоча б із цього. Мені здається, це відкрило б двері для поліпшення наших відносин", – резюмував президент.

Читайте також

Зеленський, Стерненко та Шарій. Хто переміг у першій українській YouTube-премії "Паляниця Awards"

Канада схвалила угоду про виробництво фільмів з Україною. Що це означає

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше