"Мотор" виграв шостий матч поспіль у Лізі чемпіонів

"Мотор" виграв шостий матч поспіль у Лізі чемпіонів EHF Champions League

Українська команда вирвала перемогу в домашньому матчі проти "Нанта".

Український "Мотор" упродовж листопада-грудня проводив одну з найуспішних серій клубу в Лізі чемпіонів - команда виграла п'ять матчів поспіль, після трьох поразок на старті групового етапу.

В останньому матчі 2020 року (перенесена гра через коронавірус) "Мотор" у Запоріжжі грав проти французького "Нанта". У виїзному матчі мінімально переміг 32:31.

Матч в Запоріжжі теж видався вкрай рівним - перший тайм завершився з рахунком 13:13, а загалом жодна з команд не відривалася уперед більш ніж на два м'ячі (одного разу лише "Нант" вийшов уперед з різницею у три результативні удари).

У другому таймі французи діяли впевненіше - вони постійно були попереду, а за 10 хвилин до кінця рахунок у матчі був 27:25 на користь "Нанта".

Та за останню 10-хвилинку "Мотор" перевернув усе в матчі. Українці зробили ривок 4:0, перетворили рахунок 25:27 в 29:27.

На останніх секундах "Нант" забив один м'яч, але на більше часу в них не було - перемога "Мотора" 29:28.

Найважливішим у цій перемозі були дії воротарів "Мотора" - французи реалізували 50% кидків (28 з 56). Для порівняння в українців - 29 голів з 48 кидків. Найрезультативнішим став В'ячеслав Бохан - 9 голів.

Це уже шоста поспіль перемога "Мотора" в груповому етапі Ліги чемпіонів. На новорічно-різдвячну перерву українці пішли на третьому місці у групі: 12 очок.