"Мотор" дотиснув "Цельє" у Лізі чемпіонів - третя перемога поспіль українців

"Мотор" дотиснув "Цельє" у Лізі чемпіонів - третя перемога поспіль українців handball.motorsich.com

Три виграні матчі поспіль для чемпіонів України.

Виступи "Мотора" у сезоні Ліги чемпіонів неодноразово переносяться чи зміщаються. Спершу чемпіони України змушені були перенести два матчі через спалах коронавірусу всередині команди, тоді провели два виїзні матчі проти "Цельє" та "Загреба", після чого на матч до Запоріжжя хорвати не приїхали - коронавірус.

Відтак, матч "Мотор" - "Цельє", який мав стати для українського клубу дев'ятим у розіграші Ліги чемпіонів, був лише шостим. У матчі в Словенії між цими командами українці буквально на останній хвилині вирвали перемогу над "Цельє" - 32:31.

На початку матчу в Запоріжжі "Мотор" пропустив ривок 1:5 (з 3:2 в 4:7), однак в середині першого тайму зміг наздогнати суперника. На перерву команди пішли за рахунку 14:13 на користь українців.

Вийти вперед у другому таймі "Цельє" жодного разу не вдалося, хоча словенці постійно перебували в 1-2 голах від "Мотора". Останню 10-хвилинку команди розпочали за рахунку 25:25 - словенець Давід Разгор якраз не реалізував 7-метрове пенальті.

Вирішальні хвилини матчу успішніше провів "Мотор" - вдалося вирватися вперед на два голи, після чого українці довели матч до логічно перемоги, 31:29.

"Мотор" - "Цельє: відео огляд

Ця перемога стала для "Мотора" третьою поспіль у Лізі чемпіонів - команда на п'ятому місці у групі.

Ліга чемпіонів. Дев'ятий тур

"Мотор" (Україна) - "Цельє" (Словенія) 31:29

"Мотор": Бохан - 6 м'ячів, Малашінскас - 5, Пуховські - 4, Горіга - 4, Орбовіч - 3, Бабічев - 3, Міноцький - 3, Денисов - 2, Кубатко - 1