"Мотор" здобув п'яту перемогу поспіль у Лізі чемпіонів

"Мотор" здобув п'яту перемогу поспіль у Лізі чемпіонів EHF

Чемпіони України перемогли вдома "Загреб".

"Мотор" стартував у Лізі чемпіонів з трьох поразок, але після того команда здобула чотири перемоги поспіль - двічі обіграла "Цельє", також перемогла "Загреб" та "Нант" (обидва матчі на виїзді).

Домашній матч українців проти "Загреба" мав відбутися раніше, однак через спалах коронавірусу в хорватській команді його було перенесено.

Якщо "Мотор" підійшов до цього матчу з серією у чотири перемоги поспіль, то "Загреб" - програв усі шість матчів у Лізі чемпіонів.

Увесь перший тайм українська команда вела в рахунку та грала з позиції сили, на 21-й хвилині рахунок був 10:6 на користь "Мотора". Однак до перерви "Загребу" вдалося зрівняти рахунок - 13:13.

А на старті другого тайму хорвати змогли вийти вперед: зробили ривок 3:1 за перші хвилини, тоді ще кілька хвилин втримували перевагу в два м'ячі (18:16 за "Загребом").

У цей ж момент "Загреб" заробив подвійне вилучення (на 2 хвилини), "Мотор" швидко відігрався, а тоді перевернув ситуацію в матчі - ривок 5:0, українці вийшли вперед з різницею у три м'ячі.

Цю перевагу "Мотор" уже не відпустив - українська команда довела гру до перемоги, 29:25. Найкращим бомбардиром "Мотора" став Артем Козакевич - у нього 10 голів.

Це п'ятий виграш "Мотора" поспіль у групі Ліги чемпіонів. В українців 10 очок - команда ділить третє-четверте місце з "Ольборгом".

Як триває серія перемог "Мотора"

"Мотор" - "Загреб": відео огляд матчу

Ліга чемпіонів. Перенесений матч

"Мотор" (Україна) - "Загреб" (Хорватія) 29:25 (13:13)

"Мотор": Козакевич - 10, Бохан - 7, Маласінскас - 4, Пуховські - 2, Орбовіч - 2, Денисов - 2, Бурзак - 1, Бабічев - 1

Ліга чемпіонів. Група B. Турнірна таблиця

1. "Барселона" (Іспанія) - 16 очок (8 матчів)