Одеський борець став бронзовим призером Кубка світу

Одеський борець став бронзовим призером Кубка світу Пресслужба НОК в Одеській області

Одеський борець вільного стилю Василь Михайлов завоював бронзу на індивідуальному Кубку світу, який відбувся в Сербії. Про таке повідомили в пресслужбі регіонального відділення Національного олімпійського комітету.

У першому раунді Михайлов достроково переміг суперника з Туніса Аюба Барража з рахунком 4:0. Після цього українцю вдалося здобути перемогу в поєдинку з узбеком Рашидом Курбановим (4:2). У півфіналі спортсмен з Одещини зустрівся з представником Туреччини Мухаметтом Катаноглу, утім поступився та не потрапив до фіналу.

За бронзу Василь Михайлов змагався зі словацьким спортсменом Ахсарбеком Гулаєвим. Поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь українця.

Одеський борець став бронзовим призером Кубку світуПресслужба НОК в Одеській області

Борець збірної України Гор Оганесян (ліворуч), тренер Андрій Панаітов та бронзовий призер Кубка світу Василь Михайлов (праворуч).

Додамо, Василь Михайлов народився в селищі Тарутине Болградського району Одеської області. Бронза Кубка світу – наразі найвища нагорода в кар’єрі спортсмена. Раніше він також завоював бронзу на чемпіонаті Європи в лютому 2020 року. Одеський борець – претендент на участь в Олімпійських іграх.

Нагадаємо, одеські боксери Анастасія Крамаренко та Джамал Кулієв завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи, що проходив в Болгарії.