Одеські боксери завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи

Одеські боксери завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Одеські боксери Анастасія Крамаренко та Джамал Кулієв завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи, що проходив в Болгарії. Про це повідомили у пресслужбі відділення НОК України в Одеській області.

Там зазначили, що 15-річна Анастасія здобула срібло на чемпіонаті в категорії "до 60 кілограмів", програвши у фіналі росіянці Надії Голубєвій (0:5).

16-річний Джамал Кулієв став бронзовим призером в категорії "до 80 кілограмів". Джамал переміг серба Масана Вікшевіча (5:0), румуна Рареса Стойкулеску (5:0), однак програв в півфіналі чеху Давіду Полаку (1:4).

Загалом, у пресслужбі зазначили, що цей турнір став "найуспішнішим" в історії української збірної.

Одеські боксери завоювали дві медалі на чемпіонаті ЄвропиПресслужба відділення НОК України в Одеській області

У Болгарії юніори завоювали загалом 20 медалей. 5 з них — золоті, 4 срібні та 11 бронзових. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань, додали у НОК.

Нагадаємо, у листопаді боксер Юрій Захареєв, який народився в селі Андріївка Білгород-Дністровського району Одещини, вдруге поспіль став чемпіоном Європи серед молоді.