Українки поза топ-30, тріумф Норвегії. Результати жіночого спринту

Українки поза топ-30, тріумф Норвегії. Результати жіночого спринту АР

Результати жіночого спринту.

Жінки стартували на четвертому етапі Кубка світу з біатлону-2020/21 у австрійському Гохфільцені в спринті на 7.5 км.

Перед цією гонкою Юрай Санітра провів дві заміни в складі збірної України. Не брали участь у спринті Віта Семеренко та Катерина Бех. Дебютувала в цьому сезоні Анастасія Меркушина, повернулася до складу Олена Підгрушна.

Анастасія Меркушина - єдина з українок, яка не схибила у гонці. У неї найкраща швидкострільність у спринті, однак навіть з такими показниками Меркушина фінішувала на 60 місці - уче через 2 хвилини 35 секунд відставання на дистанції.

ДИВІТЬСЯ ПОВНЕ ВІДЕО ГОНКИ

Найкращий результат у Дар'ї Блашко - з одним промахом вона 34. Також в очковій зоні Юлія Джима - два промахи, 40 позиція (найкращий хід на дистанції серед українок).

Валентина Семеренко з одним промахом - 57, Олена Підгрушна - 63. Семеренко, Меркушина та Підгрушна програли ногами більше двох хвилин на дистанції.

Перемогу в гонці здобула Тірілл Екгофф - вона була найкращою на дистанції, тому навіть з одним колом штрафу змогла випередити на 7 секунд Інгрід Ландмарк Тандреволл, яка фінішувала другою.

Третє місце на подіумі теж у Норвегії - Марте Олсбю Ройзеланд з одним промахом на 0.5 секунди випередила Франциску Пройсс. У топ-6 також сестри Еберг - Ельвіра на п'ятому місці, Ганна на шостому.