Підручний - шостий у спринті, домінування Норвегії. Результати чоловічого спринту EPA-EFE

Найкраща гонка для чоловічого українського біатлону в новому сезоні.

Збірна України виступає останні два етапи в одному складі: замін в української команди нема, тому на старт вийшли ті самі біатлоністи, що і тиждень тому.

ДИВІТЬСЯ ПОВНЕ ВІДЕО ЧОЛОВІЧОГО СПРИНТУ

Найкращий результат у сезоні показав Дмитро Підручний - він зміг закрити усі мішені, на останньому колі показав хорошу швидкість та фінішував на 6 місці. Перша квіткова церемонія для України у цьому сезоні!

Загалом по дистанції у Дмитра 19-й час - 1:09 відставання від лідера. На останньому колі, зокрема, він програв 21 секунду.

Найкращий результат у кар'єрі показав Антон Дудченко: українець у свій день закрив усі мішені і зміг потрапити у топ-20. Двадцята позиція для Антона.

Артем Прима теж в заліковій зоні - 39 результат з двома промахами (по одному на кожній стрільбі). Руслан Ткаленко та Богдан Цимбал поза топ-60, у гонку переслідування не відібралися.

Перемогу в гонці здобули норвезькі біатлоністи - перші чотири позиції за ними. Штурла Легрейд переміг, він на 8 секунд випередив Йоганнеса Дале. Третій - Йоганнес Бьо, який з двома промахами (у Дале та Легрейда - 0) відстав на 20 секунд від переможця.

Четвертий - Ветле Крістіансен, один промах 42.5 відставання. У топ-5 також Себастьян Самуельссон - 45 секунд відставання з нулем.