Зеленський призначив нового очільника Івано-Франківської ОДА

Зеленський призначив нового очільника Івано-Франківської ОДА

Зеленський призначив нового очільника Івано-Франківської ОДА

Андрій Бойчук очолить Івано-Франківську обласну державну адміністрацію. Указ про його призначення президент підписав 24 грудня.

В Офісі президента Андрію Бойчуку вручили службове посвідчення.

16-го грудня кандидат на посаду голови Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук представляв свою програму на засіданні Кабінету Міністрів України. Уряд його кандидатуру погодив.

Під час свого представлення Бойчук акцентував увагу на розвитку туристичної галузі із залученням сільського населення, модернізацію аеропорту, щоб покращити логістику, налагодження комунікації з населенням.

До слова, Андрій Бойчук народився у 1976-му році в Івано-Франківську. У 2000-му закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу (інженер-механік). Працював у структурах з обслуговування магістральних газопроводів. З 2010-го року займав різні посади у компанії "Укртрансгаз". У 2014-2015 роках був директором Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектору Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Відповідно до декларації за 2019 рік, Андрій Бойчук володіє у спільній власності земельною ділянкою у Києві площею 1 200 м кв., мопедом BMW 2007-го року випуску. Також він - власник ТОВ "ЛНГ ЛЕНДХОЛДЕР" та співвласник інформаційного агентства "Правотудей". Також Андрій Бойчук задекларував готівку - 300 000 доларів США, 280 000 гривень, 15 000 євро.

Читайте також

На початок