Кабмін схвалив призначення Бойчука на посаду голови Івано-Франківської ОДА

Кабмін схвалив призначення Бойчука на посаду голови Івано-Франківської ОДА

Кабмін схвалив призначення Бойчука на посаду голови Івано-Франківської ОДА
Суспільне Карпати

16-го грудня кандидат на посаду голови Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук представляв свою програму на засіданні Кабінету Міністрів України. Уряд його кандидатуру погодив, пише Суспільне Карпати.

"Наша область має провідний економічний потенціал. За показниками валового регіонального продукту поступається хіба що Львівській. Промисловість складає 28 %, фактично, третину структури економіки області. Маючи 13-річний досвід роботи в паливно-енергетичному секторі, я можу не лише оцінити ефективність роботи, а й бачу зростання через залучення інвестицій в галузь та зростання бюджету", - повідомив Андрій Бойчук.

Серед напрямків, над якими працюватиме на посаді голови ОДА, Бойчук зазначив розвиток туристичної галузі із залученням сільського населення, модернізацію аеропорту, щоб покращити логістику, налагодження комунікації з населенням.

Забезпечення медичних закладів, підтримку медпрацівників та залучення бізнесу до боротьби з епідемією COVID-19 вважає пріоритетним.

Хто такий Бойчук

Андрій Бойчук народився 15-го квітня 1976-го року в Івано-Франківську. Закінчив національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю "Газонафтопроводи та газонафтосховища" і "Енергетичний аудит" при Одеському національному політехнічному університеті.

З 2011-го року працював провідним інженером у ПАТ "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України".

У 2014-2015 роках очолив Департамент з питань функціонування та реформування нафтогазового сектору у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України. Займався питаннями реформування газотранспортної системи України.

Також був помічником-консультантом народного депутата Верховної Ради України VIII скликання Андрія Парубія з питань енергетичної безпеки та нафтового сектора.

Андрій Бойчук - перший віцепрезидент Національної Федерації Кйокушінкаі Карате Унія України.

Під час Революції Гідності був сотником 37-ї сотні Самооборони Майдану. Після втечі Віктора Януковича, сотня взяла під посилену охорону 93 дипломатичні установи в Києві.

З 2014-го року займався волонтерською діяльністю, засновник БО "Благодійний фонд "Центр волонтерських ініціатив", голова громадської організації "Корпус Захисників Революції Гідності".

Бойчук декларує

Відповідно до декларації за 2019 рік, Андрій Бойчук володіє у спільній власності земельною ділянкою у Києві площею 1 200 м кв., мопедом BMW 2007-го року випуску. Також він - власник ТОВ "ЛНГ ЛЕНДХОЛДЕР" та співвласник інформаційного агентства "Правотудей".

Андрій Бойчук задекларував готівку - 300 000 доларів США, 280 000 гривень, 15 000 євро.

У власності його дружини Оксани Бойчук - нежитлове приміщення у Києві площею 149,7 м кв., легковик Skoda Fabia. Впродовж минулого року вона заробила за основним місцем роботи близько 353-х тисяч гривень.

Читайте також

На початок