Дебютна перемога Алімбекової, найкраща з українок - Джима. Результати жіночого спринту АР

Результати жіночого спринту в Гохфільцені.

Після двох стартів у Контіолахті, Кубок світу з біатлону переїхав у австрійський Гохфільцен. Там біатлоністи проведуть два етапи Кубка світу - останні у 2020 році.

Перша гонка - жіночий спринт. На старт серед українок не вийшла Олена Підгрушна - тренерський штаб дав їй відпочити перед естафетою.

Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима - 22 місце, 58 секунд відставання від переможниці. У Джими було одне коло штрафу та найкраща швидкість на дистанції серед українок.

На 24 місці фінішувала Дар'я Блашко - вона закрила усі мішені, але стріляла вкрай довго (81 секунда на 10 мішеней, 107 результат у гонці). Тому й не могла поборотися за вищі місця.

ДИВІТЬСЯ ПОВНЕ ВІДЕО ГОНКИ

Валентина Семеренко з двома промахами 45, Катерина Бех - теж два промахи - 59 (перше потрапляння у переслідуваня), а Віта Семеренко (два промахи) - 69.

Виграла спринтерську гонку Дінара Алімбекова - вона стала однією з десяти біатлоністок, які змогли пройти два вогневі рубежі без промахів. Зрештою, на фініші вона виграла 8.5 секунд у Тірілл Екгофф та 9.9 секунд у Франциски Пройсс.

По останньому колу Екгофф та Пройсс відіграли більше 10 секунд у Алімбекової, але один промах у них не дав можливості виграти гонку. У топ-6 також фінішували Марте Олсбю Ройзеланд, Маркета Давідова та Жулья Сімон.

Лідерка загального заліку Кубка світу - шведка Ганна Еберг - тільки 29. У неї два кола штрафу та не найкраща швидкість по дистанції: програла ногами більше 53 секунд, це гірше, ніж у Юлії Джими.