Які результати медобстеження Сергій Семенова та коли розраховувати на його повернення

Які результати медобстеження Сергій Семенова та коли розраховувати на його повернення

Ексклюзивно
Які результати медобстеження Сергій Семенова та коли розраховувати на його повернення AP Images

Ексклюзивний коментар Сергія Семенов для Суспільне Спорт.

Буквально за тиждень до старту біатлонного сезону чоловіча збірна України зазнала однієї втрати - через незрозумілі проблеми зі здоров'ям зі складу "вилетів" Сергій Семенов. Спортсмен відправився на медичне обстеження до Києва, оскілька пропустив 10 тренувальних днів через застуду. При цьому усі тести на коронавірус були негативними.

Читайте також: Чому Анастасія Меркушина пропускає старт біатлонного сезону

Суспільне Спорт зв'язалося з Сергієм Семеновим, щоб дізнатися про його стан здоров'я, результати обстеження та ймовірну дату повернення до складу збірної України.

  • Про стан здоров`я

"Після проведення усіх аналізів лікарі схиляються до того, що це був мононуклеозІнфекційна хвороба, якою часто хворіють біатлоністи. Зокрема, хворіли Мартен Фуркад, Дар'я Домрачева, Антон Шипулін, Олена Підгрушна та інші.. Він передається при тісному контакті. Можливо, під час прийому їжі був погано вимитий посуд чи виделка з ложкою і таким чином цей вірус міг потрапити у мій організм. Ускладнень на органи чи на серце не було виявлено. Як тільки організм дасть можливість, то почну в повній мірі проводити тренування. Поки займаюся у щадному режимі.

Залишається лише чекати, коли організм повністю відновиться. Сподіваюсь, що це відбудеться якомога швидше. Температури немає вже протягом тижня точно, навіть днів десять. Тобто сама хвороба вже минула, нині відчуваю слабкість після неї, такі наслідки перебігу цього вірусу. Поки борюся з цим".

Читайте також: Василь Карленко - про причини слабкого старту сезону, навантаження на жіночу команду та Підручного
  • Про місце перебування

"Як тільки визначили діагноз і стало зрозуміло, що немає серйозних ускладнень, я не потребую спеціального лікування, а лише час і сили імунітету, то одразу відправився до Швейцарії. Тут маю всі умови – дуже багато снігу. Усе для тренувань та відновлення".

AP Images
"Сама хвороба вже минула, нині відчуваю слабкість після неї, такі наслідки перебігу цього вірусу. Поки борюся з цим"
Сергій Семенов
  • Про повернення до складу збірної України

"Найоптимальніший час повернення, якщо все буде гаразд, - січень. Сподіваюсь, до цього часу вдасться повернутися до змагальної практики. Де саме та на якому етапі зможемо прояснити пізніше з тренерами та лікарями".

Що відомо

  • Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак стверджував в ефірі Суспільного, що Семенов після результатів обстеження відправиться в Буковель, де проходитиме підготовку. Однак Сергій полетів у Швейцарію.
  • У січні спортсмени проведуть три етапи Кубка світу - два в Обергофі та один в Антхольц-Антерсельві: календар змагань.
  • У сезоні 2019/20 Сергій Семенов розпочав виступи на етапах Кубка світу теж у січні. Тоді, щоправда, він змагався на етапах Кубка IBU у грудні. Зрештою, провів 9 особистих стартів на етапах Кубка світу.
  • 32-річний Семенов - 5-разовий призер етапів Кубка світу: найкращий результат - 2 місце в індивідуальній гонці в Естерсунді у 2014 році.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс