Київський адвокат стане заступником нового голови Хмельницької ОДА. Що про нього відомо

Київський адвокат стане заступником нового голови Хмельницької ОДА. Що про нього відомо

Київський адвокат стане заступником нового голови Хмельницької ОДА. Що про нього відомо Фото: Національна асоціація адвокатів України.

Новопризначений голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій представив свого першого заступника. Ним став юрист, відомий київський адвокат Сергій Тюрін.

«Вважаю його найкращим юристом України і радий. Що він погодився працювати у моїй команді», - сказав Сергій Гамалій представляючи свого першого заступника на пресконференції 10 грудня.

За словами Сергія Гамалія, з усією командою його заступників можна буде познайомитися не раніше, ніж через тиждень. Але, додає, усі вони будуть не місцеві, хоч і місцевих теж планує залучати до роботи.

«Прізвища інших своїх заступників не хочу зараз називати. Їм треба зібрати багато документів, пройти перевірку в НАЗК, а це займає якийсь час. Наступний заступник приїде вже цієї п’ятниці, а наступного тижня будуть інші», - додав Сергій Гамалій.

За інформацією аналітичної системи YouControl, Сергій Тюрін є одним із засновників київської ТОВ «Юридична фірма С.Т. ПАРТНЕРС», яка була заснована у 2018 році. Її основний вид діяльності - консультування з питань комерційної діяльності й керування. Також Сергій Тюрін з 2018 року є засновником і керівником київського адвокатського об’єднання «С.Т. Партнерс», основний вид діяльності – діяльність у сфері права.

За інформацією з офіційного сайту громадської організації «Земляцтво «Хмельниччина», яка була створена 22 роки тому у Києві та складається з відомих вихідців з Хмельниччини, Сергій Григорович Тюрін є головою осередку Хмельницького району.

За інформацією. яку кореспонденти Суспільного знайшли у джерелах, розміщених у вільному доступі, Сергій Тюрін є успішним київським адвокатом, який спеціалізується у сферах судової практики, вирішення корпоративних спорів, захисту керівників та власників бізнесу від кримінальних переслідувань.

Також Сергій Тюрін є керуючим партнером компанії «INSTATE GROUP» - засновниці сучасної освітньої платформи для отримання юридичних знань.

Освіта:

  • У 2012 році взяв участь в Програмі з обміну досвідом «Відкритий Світ» Центру «Відкритий Світ» при Бібліотеці Конгресу США
  • Українська школа політичних студій, в рамках якої брав участь в програмі Літнього Університету Демократії (Страсбург), 2011

Визнання:

  • У 2015 році став одним з п’яти фіналістів «Юридичної премії 2015 року» в номінації «Кращий судовий юрист»
  • В рамках дослідження «Юридичної газети» в 2015 році Сергій Тюрін згідно з рейтингом був названий одним з кращих юристів у сфері корпоративного права. Неодноразово був відзначений виданням “Ukrainian Law Firms”, як один з провідних юристів з корпоративного права
  • У 2014 році Сергій Тюрін увійшов до числа ста кращих юристів країни згідно з рейтингом «Юридичної газети» «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України 2014» .
  • В ювілейному десятому виданні огляду «Українські юридичні фірми 2012» був названий одним з 20 визнаних і успішних юристів України у віці до 36 років

Членство в асоціаціях:

  • У 2009 і в 2011 рр двічі був обраний до складу Правління Асоціації правників України (АПУ).
  • З 2005 по 2009 роки очолював Комітет з корпоративного права АПУ.
  • Очолював Відділення АПУ в місті Києві в 2007 і 2008 роках.
  • У квітні 2020 року Сергія Тюріна було призначено головою комітету з господарського права та процесу Національної асоціації адвокатів України.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди