У Рівному троє хлопців презентували власний фільм "BRO". Про що він та як знімався

У Рівному троє хлопців презентували власний фільм "BRO". Про що він та як знімався

Ексклюзивно
У Рівному троє хлопців презентували власний фільм "BRO". Про що він та як знімався стопкадр з фільму

У Рівному хлопці зняли короткометражний мотиваційний фільм "BRO" із соціальним підтекстом. До роботи автори залучили акторів театральної студії “Від ліхтаря”, Рівненського драмтеатру та студентів з київських вишів. На зйомки короткометражки витратили власні кишенькові заощадження. "BRO" троє друзів зняли про молодь і для молоді.

Трейлер до стрічки показали у жовтні.

У грудні хлопці презентували і сам фільм. Його тривалість – 30 хвилин, а звук записували на студії.

Автори "BRO": Едуард Вертелецький, Едуард Пінчук та Віталій Новацький. Останній – 16-річний режисер-постановник та автор сценарію.

“Весною я загорівся створенням реально хорошого фільму, який мені самому захочеться подивитись на великих екранах. Це виклик зняти якісно, на достойному рівні за мінімальних можливостей та мізерного бюджету”, – розповів Суспільному Віталій Новацький.

Автор працював над сценарієм до п'яти місяців, а сам фільм знімали протягом двох. На початку осені творча група вже мала готовий матеріал.

підлітки зняли фільм Рівнестопкадр з фільму

“Фільм розрахований на молодь, він має змотивувати її перестати марити в своїх фантазіях, а досягати бажаного в реальному житті. Зйомки відбувались в ліцеї, в якому я навчався. Були задіяні місця біля Пагорбу Слави, адже там відкриваються гарні краєвиди. Також особливим атмосферним місцем став парк ПДМу”, – зазначає режисер-постановник.

Усього на знімальному майданчику задіяли 25 людей. Кастинг на ролі у фільмі "BRO" оголосили на початку літа в соцмережах.

“Відбирали максимально зацікавлених у якісному результаті. Загалом акторами фільму є вихованці театру "Від Ліхтаря", "Маленький Принц", актори Рівненського обласного драмтеатру та студенти київських вузів”, – уточнює Віталій Новацький.

Не обійшлося під час робот над фільмом без казусів, – додає автор.

“Найбільшим випробуванням було сприйняття факту, що більшість матеріалу, що ми назнімали за один день з 7 ранку до 4 ночі, було випадково видалено. Проте, здолавши всі труднощі, ми наразі вже презентували трейлер до нашого фільму "BRO", який отримав великий відгук від молоді”, – каже сценарист.

У скільки обійшлося створення стрічки для творчої групи – Віталій Новацький не зізнається. Каже, витратили власні кишенькові гроші. Надалі планують шукати фінансування для зйомок повнометражної стрічки.

Читайте також

Доктор Бургер проти Яблукомена: проєкт українського фільму зібрав $120 тис. на Kickstarter

Українські підлітки зняли 75 документальних фільмів про своїх бабусь та дідусів

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше