Доктор Бургер проти Яблукомена: проєкт українського фільму зібрав $120 тис. на Kickstarter

Доктор Бургер проти Яблукомена: проєкт українського фільму зібрав $120 тис. на Kickstarter

Доктор Бургер проти Яблукомена: проєкт українського фільму зібрав $120 тис. на Kickstarter

Український проєкт комедійного супергеройського бойовика "Apple-Man" (Людина-яблуко або Яблукомен) завершив збори на краундфандинговій платформі Kickstarter. Проєкт режисера Василя Москаленка зібрав $123 тис. доларів із $120 тис. необхідних.

Основний меседж фільму – "Здорова їжа рятує життя, так само як і супергерої". Згідно зі словами режисера, "Apple-Man" створений як незвичайний спосіб розповісти людям, наскільки важливим є здоровий спосіб життя.

Доктор Бургер проти Яблуко-мена: проєкт українського фільму зібрав $120 тис. на Kickstarter

Доктор Бургер – головний лиходій фільму.

Спочатку режисер намагався зняти короткометражний фільм Apple-Man у своїй квартирі під час домашньої самоізоляції. Концептуальний трейлер фільму Москаленко опублікував в інтернеті, а після того, як на проєкт звернули увагу закордонні ЗМІ, вирішив взятися за повнометражну версію.

Наразі відзнято 25% матеріалу майбутнього фільму, з якого були зроблені трейлери для Kickstarter.

У зйомках взяли участь українська акторка та ведуча шоу "Без краватки" на "НЛО TV" Іванна Онуфрійчук та українська модель Вероніка Островська. Закадровий голос в трейлері – британський актор дубляжу Стівен Ештон Френк, який працював над серією ігор Need for Speed і Call of Duty.

Творці фільму планують провести переговори з голлівудськими акторами про їхню участь у проєкті. Основні зйомки заплановано на березень і квітень 2021 року в Києві та Маямі.

Що відомо

  • Над фільмом "Apple-Men" працює компанія режисера – Moskalenko Studios. Продюсери фільм – Василь Москаленко, Майком МакКі (Mike McKee), виконавча продюсерка – Вікторія Кратінова.
  • Kickstarter – платформа для збору коштів (краудфандингу) на реалізацію творчих проєктів: відеоігор, коміксів, фільмів, музики та інших.
  • Краудфандинг – це схема, за якою люди добровільно жертвують гроші на реалізацію різноманітних проєктів, аби підтримати зусилля інших людей або організацій. Найчастіше за пожертвування вони отримують певні винагороди.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше