Як вберегтися від стресу під час пандемії. Поради МОЗ

Як вберегтися від стресу під час пандемії. Поради МОЗ

Як вберегтися від стресу під час пандемії. Поради МОЗ
. family.lovetoknow.com

Фахівці Центру громадського здоров’я рекомендують частіше спілкуватися та зустрічатися із друзями та близькими, оскільки це позитивно впливає на психічний стан людини.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на Facebook-сторінці ЦГЗ.

"Коли ми регулярно бачимося з друзями чи близькими людьми або навіть коли підтримуємо зв’язок телефоном чи через соціальні мережі, ми робимо величезну послугу нашому фізичному та психічному здоров'ю. Відносини, де панують взаємна довіра й підтримка, дають нам відчуття комфорту, щастя та впевненості – все, що оберігає наше психічне здоров’я", – зазначається у його тексті.

Як пояснили у ЦГЗ, людина, якій систематично не вистачає спілкування, частіше піддається негативному впливу стресових ситуацій.

"Через відсутність стійких соціальних взаємозв’язків підвищується ризик виникнення психосоматичних захворювань. Соціальна активність, а також спілкування з близькими та друзями сприяють позитивним емоціям, а як результат – хорошому самопочуттю", – підкреслили у Центрі громадського здоров’я.

При цьому спеціалісти наголосили, що на тлі пандемії COVID-19 проблема соціального дистанціювання загострилася ще більше, та закликали не нехтувати можливістю підтримувати зв’язок із близькими людьми.

Що відомо

  • У Центрі громадського здоров’я МОЗ закликали українців зменшити споживання "вільного" цукру та дали рекомендації, які мають допомогти це зробити.
  • ЦГЗ порадив українцям проводити менше часу, дивлячись в екрани електронних пристроїв.
  • У Центрі громадського здоров'я порадили українцям відмовитися від телефону чи будь-яких екранних пристроїв принаймні за годину до сну через шкоду для відпочинку і пояснили, як це зробити.
  • Також У ЦГЗ порадили рухатися щогодини і робити принаймні 2-хвилинні перерви в сидінні, щоб пройтися чи розім'ятися.
На початок