"Які варіанти? Тільки в бій". Артем Прима - про очікування від естафети та виступ у переслідуванні

"Які варіанти? Тільки в бій". Артем Прима - про очікування від естафети та виступ у переслідуванні

Ексклюзивно
"Які варіанти? Тільки в бій". Артем Прима - про очікування від естафети та виступ у переслідуванні Facebook, Український біатлон

Коментар українського біатлоніста для Суспільне Спорт.

Артем Прима - лідер чоловічої збірної України на старті біатлонного сезону 2020/21. Він набирав очки у трьох з чотирьох особистих гонок - іде на 28 місці у загальному заліку Кубка світу. Прима - єдиний, хто з українців фінішував у топ-30 в гонці у новому сезоні (зробив це тричі).

Суспільне Спорт поспілкувалося з Артемом Примою після гонки переслідування та перед стартом у естафеті.

У естафеті Артем Прима бігтиме на першому етапі. Ось склад України на цю гонку.

  • Про хід та стрільбу в гонці переслідування

"Стосовно стрільби можна побачити як позитивні, так і негативні моменти. До першого вогневого рубежу питань немає – все в центр, а на другому вся стрільба змістилась на три години. Залишив три хиби, а міг й п‘ять або ж закрити все на габаритах. Мряка на трасі могла датися в знаки, наче вітер той самий був, але прапорці стали важчими через вищу вологість. Бачив статистику, дуже довго стріляв на другій лежці. Можливо, сам щось начудив. Стоячи відстріляв наче нормально, лише на заключній стрільбі поквапився з першим пострілом. Потрібно було відпрацювати чисто. У переслідуванні часто буває, коли наздоганяєш, поспішаєш і можеш через це схибити.

Читайте також: Перша перемога в кар'єрі Самуельссона, Прима - 26. Результати чоловічого переслідування

Ходом біглося непогано. Не сподобалося перше коло, бо всі почали одразу брати високий темп, а я намагався свого триматися – не гнатися за кимось наполегливо. Розумів, що на лежку можу прийти і просто "застрелитися". Звичайно, хотілося б краще пробігти, але поступово набираємо і думаю на наступному етапі будемо ліпше працювати на лижні. Подивимося".

  • Про очікування класичної естафети

"Які варіанти? Лише в бій. Треба виходити і боротися. А там дасть Бог, покажемо хороший результат. Минулоріч у тренера були експерименти стосовно мого місця у четвірці. Цього разу Юрай сказав, що бігтиму свій етап. Богдана Цимбала додатково налаштовувати не будемо. Кожен по своєму підводиться, тому все має бути нормально.

Я вже свою першу естафету на Кубку світу не пам‘ятаюПерша естафета Артема Прими - 17 січня 2010 року в Рупольдингу. Склад України: Біланенко - Роман Прима - Артем Прима - Кільчицький (12 місце). Можливо, бігав тоді у разом з Сергієм Семеновим, Андрієм Дериземлею, Сергієм Седнєвим. Давно це було. Але точно пам‘ятаю, ставили мене тоді на 2 чи 3 етап.

Сильно не дивлюся на минулі успіхи, як срібло в Нове Мєсто, звик орієнтуватися на те, що є зараз. Звичайно, коли є хороші виступи – подіуми, то це додає тобі впевності та сил. Але це будо минулого сезону, цього разу все заново, з нового аркуша. Будемо намагатися показати себе з найкращого боку".

Читайте також: Юрай Санітра - про жіночу естафету, склад на чоловічу естафету та стан команди

Чоловіча естафета відбудеться в неділю, 6 грудня. Початок - о 13:45. Пряма трансляція на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start