Перша перемога в кар'єрі Самуельссона, Прима - 26. Результати чоловічого переслідування Biathlonworld

Йоганнес Бьо лише третій.

Шведський біатлоніст Себастьян Самуельссон переміг у першій гонці переслідування у сезоні 2020/21. Себастьян піднявся з 18 місця на перше завдяки хорошій стрільбі - у нього лише один промах.

Перша гонка переслідування у новому сезоні принесла дебютну перемогу у кар'єрі Себастьяна Самуельссона. Шведський біатлоніст, який стартував з 18 місця, зміг перегнати усіх суперників - та виграв гонку.

Перші три вогневі рубежі Самуельссон пройшов точно, завдяки чому вийшов на передостаннє коло другим (одразу за Йоганнесом Бьо). Доля першого місця визначилася на останній стрільбі - біатлоністи стріляли у серйозний вітер: Себастьян схибив одного разу, Йоганнес - двічі.

Відповідно, на останнє коло Самульессон пішов наодинці - виграв більше 15 секунд на фініші.

А от Йоганнес Бьо не зміг втримати і другого місця: на останнє коло він вийшов разом з норвежцем Штурлою Легрейдом та французом Фаб'єном Клодом. На останньому підйомі Клод атакуав норвежців, Бьо-молодший не зміг відповісти контратакою. Клод - другий, Бьо-молодший - третій.

Переможець спринту - Тарьєй Бьо - на 12 місці, у нього 5 промахів (3 - на першій стрільбі, 2 - на останній).

Найкращий результат серед українців показав Артем Прима: 26 місце. У Артема було три кола штрафа на другій стрільбі, а також один промах - на останній. У Дмитра Підручного - п'ять промахів та 38 місце.

За чистим часом переслідування - найкращий результат у Самуельссона, який на 10 секунд випередив Емільєна Жаклена (з 39 на 8 місце) та на 22 - Штурлу Легрейда (з 22 на 4).