Юрай Санітра - про жіночу естафету, склад на чоловічу естафету та стан команди

Юрай Санітра - про жіночу естафету, склад на чоловічу естафету та стан команди

Ексклюзивно
Юрай Санітра - про жіночу естафету, склад на чоловічу естафету та стан команди Суспільне:Біатлон

Ексклюзивний коментар головного тренера збірної України для Суспільне Спорт.

Два українські біатлоністи потрапили в залікову зону у гонці переслідування, а жіноча збірна фінішувала на п'ятому місці в естафеті - такі результати України у другий змагальний день етапу Кубка світу в Контіолахті.

Суспільне Спорт поспілкувалося з головним тренером збірної Юраєм Санітрою - про виступ жіночої команди, кола штрафу Віти Семеренко й Олени Підгрушної, а також назвав склад на чоловічу естафету.

  • Про виступ чоловіків у гонці переслідування

"Через пориви вітру умови на стрільбищі були дуже важкі: не лише в україцнів, але й в інших біатлоністів були проблеми. У Артема Прими була непогана позиція на старті, почав він дуже добре, але потім не зміг впоратися з вітром і зробив три промахи. Я думаю, що бігли непогано, нормально станом на зараз.

Дмитро Підручний трохи мав сьогодні проблеми з надкісницями. Не міг бігти так легко, як два дні тому. Але я впевнений, що на естафету буде готовий".

  • Про результат жіночої команди у естафеті

"Це була класна естафета. Маємо потенціал, але є над чим працювати. Звичайно, боролися до останнього метра. У цій естафеті показали себе хорошою командою, це буде мотивацією на наступні дні. Подивимось, як дівчата почуватимуть себе, бо старт був дуже важкий. Сніг був не такий, як вчора, трохи пройшов дощ, тому вирішимо завтра, хто стартуватиме у жіночому персьюті".

Читайте також: Україна фінішувала на 5 місці в першій жіночій естафеті біатлонного сезону
  • Про кола штрафу у Віти Семеренко та Олени Підгрушної

"Не можна сказати, що Віта та Олена не хотіли відпрацювати чисто. Усі бачили, що проблеми на стрільбі стоячи були також у інших біатлоністок.

Добре, ми втримали цю позицію на фініші. П‘яте місце на початку сезону – це хороший імпульс на майбутнє".

Дивіться повний запис жіночої естафети на етапі в Контіолахті: ВІДЕО

"Після фінішу гонки переслідування в чоловіків ми визначилися зі складом на естафету. Будемо пробувати трохи оновлений варіант. Першим номером побіжить Артем Прима, за ним Дмитро Підручний, Руслан Ткаленко та Богдан Цимбал фінішуватиме".

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс