У Британії арештували шахрая, який видавав себе за найвпливовіших жінок Голлівуду

У Британії арештували шахрая, який видавав себе за найвпливовіших жінок Голлівуду

У Британії арештували шахрая, який видавав себе за найвпливовіших жінок Голлівуду dailymail.co.uk

Британські правоохоронці за запитом ФБР заарештували чоловіка, який видурив у жертв сотні тисяч доларів, видаючи себе за впливових жінок-менеджерів з Голлівуду.

Як повідомляє The Guardian, чоловіка, якого назвали "Королевою голлівудських шахраїв", розшукували протягом кількох років. Зрештою його ідентифікували як 41-річного індонезійця Харгобінда Тахілрамані, зазначає видання.

"Обвинуваченого заарештували у Сполученому Королівстві на підставі запиту про його тимчасовий арешт, поданого Сполученими Штатами з метою його екстрадиції", – повідомив представник ФБР в Сан-Дієго, штат Каліфорнія.

Відповідно до судових документів, чоловік звертався до жертв із пропозиціями прибуткової роботи в шоу-бізнесі. Їм наказували поїхати в Індонезію для виконання низки творчих завдань, зокрема, пошуку локацій та роботи зі сценаріями.

Після прибуття в Індонезію жертв змушували виплатити шахраєві та його спільнику великі суми, однак обіцяні кінопроєкти виявлялися суцільною вигадкою. Коли жертви скаржилися або висловлювали сумніви, Тахілрамані іноді погрожував їм "розчленуванням", повідомляє видання.

У документах йдеться про те, що Тахілрамані вправно використовував фальшивий акцент і змінював свій голос, щоб він звучав як жіночий.

Серед голлівудських магнатів, за яких видавав себе Тахілрамані, були режисерка Lucasfilm Кетлін Кеннеді, колишня голова кіноіндустрії Sony Еймія Паскаль, а також колишня директорка Paramount Шеррі Лансінг. Окрім того, він видавав себе за колишню дружину медіамагната Руперта Мердока Венді Мердок, а також за деяких впливових чоловіків зі сфери кіноіндустрії.

Після тривалого розслідування шахрая затримала поліція Манчестера за сприяння приватних детективів. Йому висунули звинувачення в шахрайстві, крадіжці особистих даних і плануванні злочинів.

Що відомо

  • У США засудили українця за шахрайство з картками Microsoft на 8 мільйонів доларів.
  • Кілька десятків американських в'язнів отримали майже мільярд доларів допомоги по безробіттю.
  • СБУ затримала шахраїв, які за півмільйона доларів обіцяли "порішати" проблеми в Офісі генпрокурора.

Читайте також

Як не стати жертвою телефонного шахрайства. Пояснює юристка

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше