Юрай Санітра - про підсумки спринтів на другому етапі Кубка світу

Юрай Санітра - про підсумки спринтів на другому етапі Кубка світу

Ексклюзивно
Юрай Санітра - про підсумки спринтів на другому етапі Кубка світу Суспільне:Біатлон

Головний тренер збірної України про виступи біатлоністів у спринтерських гонках на другому етапі Кубка світу.

Збірна України з біатлону провела найкращі старти у новому сезоні у спринтерських гонках на другому етапі Кубка світу. У чоловічій гонці - двоє спортсменів потрапили в очкову зону, у жінок - три біатлоністки фінішували у топ-25.

Читайте також: Перший фініш українців у топ-20, брати Бьо на подіумі. Результати чоловічого спринту в Контіолахті

І чоловіча, і жіноча команда провели найкращі гонки у контексті боротьби в Кубку Націй: 303 очки у чоловіків, 371 - у жінок.

Суспільне Спорт поспілкувалося з тренером України Юраєм Санітрою про результати команди в спринті.

Читайте також: Три українки у топ-30, сестри Еберг на подіумі. Результат жіночого спринту
  • Підсумки чоловічої гонки

"Після цих спринтів трохи більше радості - Артем Прима і Дмитро Підручний пробігли хороший старт, є ще запас, не були на 100% оптимальні. Але Прима добре біг, і стріляв у цих умовах. Дмитро сьогодні зробив два промахи: якби без них, міг би боротися за топ-10.

Щодо інших: у Руслана Ткаленка є якась проблема, нема швидкості, упевненості в стрільбі. Богдан Цимбал знову пробіг стандартну гонку: зробив 3 промахи, з такою кількістю важко у чоловіках боротися за хороші позиції. Антон Дудченко - складно сказати, четвертій групі було складніше".

"Цей день був кращим, ніж попередні - маленькими кроками буде рухатися вище і вище", - Юрай Санітра
  • Підсумки жіночої гонки

"Класний старт видала Валентина Семеренко: добре бігла, на стрільбі дуже добре відпрацювала. Дар'я Блашко теж з нулем, але втратила на другій стрільбі, бо довго стояла через вітер. У Олени Підгрушної - хороший старт, але трохи втратила на стрільбі лежачи через вітер.

Юлія Джима - три промахи забагато для хорошого результату. А Катерина Бех - бігла в четвертій групі, це не найкраща позиція для старту у цій гонці: добре впоралася з лежкою, шкода, що не потрапила у переслідування. Загалом цей день був кращим, ніж попередні - маленькими кроками буде рухатися вище і вище".

  • Про кондиції Дмитра Підручного
Читайте також ексклюзивне інтерв'ю: "Перші дві гонки були жахливими, не впізнавав себе". Дмитро Підручний - про слабкий старт сезону

"На Підручного можна було хоч дивитися на трасі - добре рухався, і ще є резерв. У нього і загалом у багатьох є проблеми з підходом на стрільбище, особливо на стійку - багато робимо промахів. Але думаю, що до наступного старту виправимо ці проблеми: маємо день відпочинку, будемо серйозно готуватися до естафет".

"На Підручного можна було хоч дивитися на трасі - добре рухався, і ще є резерв", - Юрай Санітра
  • Коли буде склад на естафету

"Ще рано його визначати: маю кілька варіантів, як у чоловіків, так і у жінок. Треба переговорити зі спортсменами, подивитися, хто як завтра прокинеться - і тоді визначимо склад".

Календар етапу №2 Кубка світу. Контіолахті, Фінляндія

  • Субота, 5 грудня, 14:20. Чоловіки, гонка переслідування (12,5 км)
  • Субота, 5 грудня, 16:15. Жінки, естафета (4х6 км)
  • Неділя, 6 грудня, 13:45. Чоловіки, естафета (4х7,5 км)
  • Неділя, 6 грудня, 16:15. Жінки, гонкапереслідування (10 км)
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс