Перший фініш українців у топ-20, брати Бьо на подіумі. Результати чоловічого спринту в Контіолахті Getty Images

Як закінчився чоловічий спринт на другому етапі Кубка світу.

Стартував другий етап Кубка світу з біатлону сезону 2020/21 у фінському Контіолахті. Чоловіки проводили гонку в спринті на 10 км.

Напередодні головний тренер збірної України Юрай Санітра провів заміну: до п'ятірки учасників гонок не потрапив Тарас Лесюк. Стартував у гонці Антон Дудченко, який не потрапив до складу на перший спринт.

Першим з українців на дистанцію пішов Артем Прима - він і показав, зрештою, найкращий результат. У Прими - 20 місце з одним промахом, трохи більше хвилини відставання від лідери. Артем повільно почав гонку, свою найкращу швидкість показав на третьому колі.

Перші очки у новому сезоні набрав Дмитро Підручний - у нього 2 штрафні кола та фініш на 35 місці. За швидкістю Підручний трохи більше 5 секунд програв Примі.

Інші українські біатлоністи - Богдан Цимбал, Руслан Ткаленко та Антон Дудченко - не потрапили у топ-60, відповідно не кваліфікувалися у гонку переслідування.

Перемогу в чоловічому спринті здобув Тарьєй Бьо - старший з братів Бьо на 14 секунд випередив Арнда Пайффера - в обох нема промахів. На третьому місці Йоганнес Бьо - 29 секунд відставання, один промах.

У топ-6 увійшли також швейцарець Беньямін Вегер, норвежець Ерленн Бьонтегор та словенець Яков Фак. Усі - без промахів.