У Південній Кореї попзіркам дозволили тимчасово відкладати службу в армії

У Південній Кореї попзіркам дозволили тимчасово відкладати службу в армії

У Південній Кореї попзіркам дозволили тимчасово відкладати службу в армії
wikimedia.org

Парламент Південної Кореї ухвалив закон, який дозволяє зіркам місцевої попсцени (K-pop) відтерміновувати призов до армії до 30-річного віку.

Про це повідомляє BBC.

Відповідно до законів країни, усі чоловіки віком від 18 до 28 років зобов'язані служити в армії протягом 20 місяців, зазначає видання. Досі право на відстрочку мали відомі спортсмени, актори й класичні музиканти. Однак відтепер правило стосуватиметься і попзірок, "які досягли успіху в масовій культурі та мистецтві".

Відстрочку надаватимуть за рекомендацією Міністерства культури країни.

Як зазначає South China Morning Post, закон ухвалили, зокрема, після того, як з’ясувалося, що один з учасників популярного корейського K-pop гурту BTS Джин має піти до армії на тлі рекордних успіхів колективу на сцені. Невдовзі йому має виповнитись 28 років.

K-pop – музичний жанр, який виник у Південній Кореї на початку 2000-х років і містить у собі елементи західного електропопу, хіп-хопу та сучасного ритм-н-блюзу. Згодом він трансформувався із музичного жанру у масштабну субкультуру, яка має численних прихильників в усьому світі, в першу чергу, в країнах Південно-Східної Азії.

Раніше BTS стали першим K-pop гуртом, який отримав номінацію на премію Ґреммі. Їхня пісня Dynamite була номінована в категорії "Кращий попдует/груповий виступ" разом з такими зірками, як Леді Гага і Тейлор Свіфт.

Також нещодавно BTS увійшли в історію як перший корейський попгурт, який посів перше місце в чарті синглів Billboard 100, і перший гурт, чия пісня не англійською мовою посіла перше місце у чарті.

На початок