Двічі поспіль оновив рекорд. Гераскевич - у топ-10 на другому етапі Кубка світу зі скелетону

. IBSF

Владислав двічі поспіль оновив власний рекорд.

На другому етапі Кубка світу зі скелетону в Сігулді українець Владислав Гераскевич фінішував на дев'ятому підсумковому.

Спортсмен на першому спуску показав результат рекордний для себе результат - 50,40 секунди. Це на 0,56 секунд краще, ніж на першому етапі КС зі скелетону: той час був також рекордним для Влада. За підсумками першої спроби Влад був на 10-му місці.

Другий заїзд українець проїхав за 50,39 секунд та вдруге поспіль оновив особистий рекорд. Зрештою, він фінішував дев'ятим (1:40,79), обігнавши росіянина Алєксандра Трєтьякова (1:40,90).

Також Влад оновив рекорд розбігу: попередній рекорд розгону в Гераскевича був 4,76 секунди. Під час першої спроби на цьому старті Гераскевич розігнався за 4,72 секунди.

Перемогу на етапі здобув латвієць Мартінс Дукурс (49,45), друге місце посів його співвітчизник Томасс Дукурс (49,55). До трійки лідерів також увійшов британець Маркус Уаятт (49,82).

Фініш на дев'ятому місці - повторення другого найкращого результату в кар'єрі Влада на етапах Кубка світу.