Гераскевич - 12-й на першому етапі Кубка світу зі скелетону

Гераскевич - 12-й на першому етапі Кубка світу зі скелетону IBSF

У другому заїзді Владислав оновив кілька власних рекордів.

Кубок світу зі скелетону теж зазнає впливу пандемії коронавірусу. По-перше, було змінено календар змагань - здвоєні етапи, усі старти в Європі. По-друге, на перші етапи Кубка світу не приїхали спортсмени з Північної Америки та Азії.

По суті, відкриття сезону Кубка світу перетворилося на відкритий чемпіонат Європи - 18 спортсменів з дев'яти країн. Серед учасників був українець Влад Гераскевич.

Оскільки учасників було всього 18, усі автоматично потрапляли у другий фінальний заїзд.

Однак у першій спробі Гераскевич не зміг показати свій найкращий час: він припустився кількох помилок при спуску, показав час 51.67, який дозволив йому зайняти проміжне 13 місце. Утім, розриви були великими: Влад більш ніж сім десятих секунди програвав 10-му місцю.

У другій спробі Гераскевич зміг оновити власний рекорд треку (в офіційних змаганнях) - українець проїхав за 50.96 секунди. Уперше на змаганнях у Сігулді Влад виїхав з 51 секунди.

Максимальна швидкість Гераскевича у другій спробі - 116.1 км, третій час серед усіх скелетоністів.

Якщо взяти лише час другої спроби, то Владислав показав 10-й результат, відставши від лідера на 0.73 секунди. У першій спробі - українець відстав на 0.74 секунди від десятого місця.

Відіграти, утім багато позицій, Влад не зміг - він піднявся на 12-е місце у фінальному протоколі.

Перемогу на етапі здобув латвієць Мартінс Дукурс - найкращий в обох спробах. Друге місце розділили німці Фелікс Кайсінгер та Александр Гасснер, а латвієць Томасс Дукурс фінішував четвертим.