На Львівщині до лікування хворих залучать Львівську клінічну лікарню на залізничному транспорті. Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
«Ми внесли пропозиції щодо розширення госпітальної бази. Ці пропозиції погоджені і розглянуті міністром. Відтак, до лікування хворих залучать ще Львівську клінічну лікарню на залізничному транспорті. Плюс у Фтизіопульмонологічному центрі можна розгорнути до 500 ліжок», — каже Іван Собко.
Окрім того, у випадку погіршення епідситуації певні медичні заклади будуть повністю переводити на ковідний профіль. Серед таких установ – 8-ма лікарня та госпіталь у Винниках. Якщо через стрімкий розвиток захворювання ситуація стане критичною, то до надання допомоги будуть залучені лікарі інших спеціальностей.
Також триває робота із розширення кисневої мережі. Наразі оснащеність киснем становить 64%, проте у планах збільшення цього показника до 80%, відповідно до рекомендацій МОЗ.
Що відомо
- Впродовж минулої доби на Львівщині зареєєстрували 898 нових випадків інфікування коронавірусом.
- У лікарнях Львівщини, які приймають хворих на коронавірус, заповненість ліжок становить 52%.
- Зі Львівського госпіталю ветеранів війн евакуйовували кисневозалежних хворих. Там вночі, 20 листопада, стався збій у системі подачі кисню.
- У п'ятницю, 20 листопада, у клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова відкрили ще одне відділення. Воно розраховане на 130 хворих із діагнозом COVID-19.
- Інженери з Харкова передали Львівській обласній інфекційній лікарні маски PAPR, які захищають від COVID-19 на 99%. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
- Лікарні Львова, які приймають хворих на коронавірус, забезпечені киснем на 76%, медичні заклади області – на 60%. За рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я до подачі кисню мають бути підключені 80% ліжок.