У лікарнях Львівщини, які приймають хворих на коронавірус, заповненість ліжок становить 52%. Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
"По госпіталізації поки що ситуація дуже стабільна. В нас у стаціонарах на сьогодні 1838 пацієнтів, тобто це 52% від наявної госпітальної бази. Це не критично, але це вже не жарт. Кількість медичного персоналу, і кількість лікарень, і кількість фінансів — обмежена", — каже Іван Собко.
З 1838 пацієнтів, які лікуються у стаціонарах області, 143 хворих перебуває у реанімаційних відділеннях, 45 – на ШВЛ.
Серед районів області найбільше пацієнтів є у Новояворівській районній лікарні №1 імені Юрія Липи — 107, а також у Стрийській міській лікарні – 100 людей.
У Львові завантаженість мережі сягає 48%, вільними є 633 місця.
"Якщо говорити від загальної кількості місць, які ми виділили під COVID у стаціонарах, — а це 1220 ліжок, то зараз на лікуванні маємо 587 пацієнтів, які мають підтверджений коронавірус або підозру на нього. Фактично, 48% ліжкомісць є зайняті", — каже керівниця міського штабу протидії COVID Галина Слічна.
Найбільш завантаженими медичними закладами міста є Львівська лікарня швидкої допомоги – 269, Львівський обласний госпіталь ветеранів воєн та репресованих – 172, Центр легеневого здоров’я – 170 та Львівська обласна інфекційна лікарня – 149.
У Львові 35 пацієнтів перебуває у реанімації, 14 – на апаратах ШВЛ.
Що відомо
- Впродовж минулої доби на Львівщині зареєєстрували 898 нових випадків інфікування коронавірусом.
- Зі Львівського госпіталю ветеранів війн евакуйовували кисневозалежних хворих. Там вночі, 20 листопада, стався збій у системі подачі кисню.
- У п'ятницю, 20 листопада, у клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова відкрили ще одне відділення. Воно розраховане на 130 хворих із діагнозом COVID-19.
- Інженери з Харкова передали Львівській обласній інфекційній лікарні маски PAPR, які захищають від COVID-19 на 99%. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
- Лікарні Львова, які приймають хворих на коронавірус, забезпечені киснем на 76%, медичні заклади області – на 60%. За рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я до подачі кисню мають бути підключені 80% ліжок.