Харківський міськвиборчком ще не складав нового протоколу про результати виборів до міськради

Харківський міськвиборчком ще не складав нового протоколу про результати виборів до міськради

Харківський міськвиборчком ще не складав нового протоколу про результати виборів до міськради
Суспільне Харків

Харківська міська територіальна виборча комісія після скасування другого протоколу про визнання обраними 84 депутатів не складала нового протоколу.

Про це Суспільному 20 листопада сказала голова міської ТВК Ольга Мозгова.

"У нас ще не закінчується виборчий процес", — сказала вона.

На питання, скільки цей процес триватиме, відповіла: "Поки триватимуть суди".

Рішення суду, який скасував протокол міської ТВК від 14 листопада, комісія не оскаржувала. "Не оскаржували. На бачимо сенсу", — відповіла голова міської ТВК.

Як повідомив Суспільному позивач до міської ТВК Олексій Вац, рішення про скасування протоколу міської ТВК від 14 листопада набрало сили. Він подавав апеляційну скаргу, яка залишила рішення суду першої інстанції без змін. На питання, як діятиме далі, Вац відповів: "Все залежить від того, які будуть дії тервиборчкому".

На питання, коли комісія складатиме новий протокол, Ольга Мозгова відповіла: "Коли прийде час, будемо складати. Коли всі дії стосовно судів, закінчаться".

За словами Ольги Мозгової, комісія встигла зареєструвати депутатами 38 обранців. Для скликання першої сесії нової ради цього недостатньо.

Що відомо

  • За законом "Про місцеве самоврядування", перша сесія новообраної ради скликається не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради в кількості не менш як двох третин депутатів від загального складу ради — це 56 з 84 депутатів Харківської міськради.
  • У листопаді перший заступник міського голови Ігор Терехов повідомляв, що сесія новообраної міськради збереться до 20 грудня і на ній, як запевняв перший заступник мера, буде Геннадій Кернес. Чи відтермінують строки у зв'язку з судовими розглядами, у міськвиборчкомі не коментували.
На початок