Терехов повідомив, коли Кернес має повернутися до Харкова

Терехов повідомив, коли Кернес має повернутися до Харкова

Терехов повідомив, коли Кернес має повернутися до Харкова
Суспільне Харків

Геннадій Кернес, обраний втретє Харківським міським головою, повернеться з лікування у Берліні до Харкова до 20 грудня.

Про це на пресконференції 5 листопада заявив перший заступник Кернеса Ігор Терехов, повідомляє кореспондент Суспільного.

"Те, що стосується Геннадія Адольфовича Кернеса, ми маємо провести сесію до 20 грудня. Так кажуть нам усі юридично регламентовані документи. До 20 грудня Геннадій Адольфович буде в Харкові. Він проведе сесію. Інших сценаріїв ми не розглядаємо та їх бути не може", — сказав Терехов.

За його словами, на першій сесії Кернес виконає усі процедури, передбачені законом: "Геннадій Адольфович буде присутній на сесії і у відповідності до закону виконає усі абсолютно процедури".

"Вже коронавірусу у людини немає. Вже є проблематика з легкими, яка поступово виводиться. І щойно лікарі йому, а це не буде дуже довго, дозволять, він повернеться до міста Харків. Сьогодні його стан і динаміка дуже позитивні. Я вам скажу більше: я розмовляв з Геннадієм Адольфовичем телефоном. Щодо виборів ми говорили, підсумків виборів", — сказав Терехов.

"Геннадій Адольфович, ви самі побачите, повернеться, вийде на екрани, вийде з Берліна, потім зустрічатимемо його в аеропорту", — додав він.

Усі заяви щодо критичного стану Кернеса, які лунали дотепер, Терехов пов'язав із передвиборчою кампанією і запропонував "зарити сокиру війни".

"Я пропоную ЗМІ, нашим політичним опонентам, якщо такі є, перегорнути сторінку, тому що це місцеві вибори, і почати з чистого аркуша. От ми почали з чистого аркуша, ми будемо розмовляти, домовлятися про спільну роботу, конструктивну роботу, і, відповідно, на місцях буде те саме", — сказав Терехов.

"Зарили сокиру війни і пішли працювати для людей", — додав він.

Що відомо

  • 4 листопада Геннадія Кернеса, який перебуває на лікуванні в Німеччині, офіційно оголосили обраним Харківським міським головою за результатами мерських виборів.
На початок