Суд відклав розгляд справи Кернеса на кінець грудня

Суд відклав розгляд справи Кернеса на кінець грудня

Суд відклав розгляд справи Кернеса на кінець грудня
Суспільне Харків

20 листопада Київський районний суд Полтави переніс засідання у справі за обвинуваченням Геннадія Кернеса та двох його охоронців.

Засідання, призначене на 10:00, відклали за клопотанням захисту, повідомили Суспільному у пресслужбі Київського райсуду Полтави.

"Можу повідомити, що сьогодні засідання не відбулося і було відкладено за клопотанням сторони захисту до 24 грудня на 10:00", — відповіли у суді.

Захист просив перенести засідання у зв'язку з карантином та лікуванням Геннадія Кернеса. З середини вересня мер Харкова перебуває на лікуванні в Німеччині.

Що відомо

  • Геннадія Кернеса і двох його охоронців обвинувачують у побитті та викраденні двох харків'ян, катуванні та погрозі вбивством.
  • У серпні 2018 року Київський райсуд Полтави закрив справу. Генпрокуратура і потерпілі оскаржили рішення. 31 січня 2020 року Полтавський апеляційний суд задовольнив скаргу і відправив справу на розгляд до суду першої інстанції.
  • Підготовче засідання під час нового розгляду щоразу відтерміновують. Останнім часом — через карантин. Попереднє засідання не відбулося 2 жовтня.
  • Харківського міського голову Геннадія Кернеса на виборах 25 жовтня 2020 року переобрали мером. У міськраді заявляли, що перша сесія відбудеться до 20 грудня за участі Кернеса.
На початок