Ілля Марченко пройшов до 1/4 фіналу челленджера в Ортизеї. Його суперника відсторонили btu.org.ua

Українець "без бою" пройшов до наступної стадії турніру.

Тенісист Ілля Марченко автоматично пройшов до чвертьфінала челленджера в італійській Ортизеї. Про це повідомляє btu.org.ua.

Eсе через те, що його суперника в другому раунді Уго Греньє відсторонили "з медичних причин". Останній у першому колі обіграв сьомого сіяного турніру Юрія Родіонова.

Раніше Ілля Марченко здобув перемогу в 1/16 фіналу челленджера в італійській Ортизеї. Українець у двох сетах обіграв свого австрійця Себастьяна Офнера.

У чвертьфіналі турніра Марченко виступить вперше з турніру в Казахстані, де він виступав у березні 2020-го року.

В 1/4 фіналі 33-річний український тенісист зіграє проти француза Александра Мюллер, котрий у трьохсетовому напруженому матчі переміг британця Джея Кларка з рахунком 2:1 (7:6 (7:2); 6:7 (4:7); 6:3).

Матч пройде в п'ятницю, 20-го листопада.

Для українця та француза цей очний поєдинок стане першим в їхній історії протистоянь. У 2020-му році Мюллер ще жодного разу не грав проти українських тенісистів.

У той же час, Марченко чотири рази протягом цього року протистояв французам. В активі Іллі дві перемоги та дві поразки.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start